ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

 

شاید برای همه ما پیش آمده باشد که برخی مواقع سر کلاس درس از روی بی‌حوصلگی یا خستگی با خودکار یا مدادی که در دست داریم بازی کنیم.

بر اساس گزارش شانگهای‌دیلی، یک جوان دبیرستانی چینی ترفندی در این زمینه دارد که او را به یکی از حرفه‌ای ترین افراد روی زمین در زمینه چرخاندن قلم در میان انگشتان بدل کرده است.

این پسر جوان از این ترفند به شکلی استفاده می‌کند که مانند یک هنر جلوه می‌کند.

 
جوان دبیرستانی استاد یک رشته ملی عجیب
ویدئوی چرخاندن خیره‌کننده قلم در دستان این پسر در فضای مجازی بارها و بارها بازنشر شده و یکی از فیلم‌های پربازدید در فضای مجازی شده است.

«هوانگ یاوکینگ»(Huang Yaoqing) در مورد اینکه چطور این کار را شروع کرده می‌گوید:”یک روز ویدئویی در این رابطه دیدم و به این کار علاقه‌مند شدم و با کمی تمرین توانستم این کار را یاد بگیرم”.

«هوانگ» که به «چرخاندن قلم»(Pen Spinning) لقب «ورزش دست» داده است می‌گوید این ورزش نسبت به سایر ورزش‌ها کمتر شناخته شده است.

 
 

جوان دبیرستانی استاد یک رشته ملی عجیب
خانواده «هوانگ» این کار او را اتلاف وقت می‌دانستند و به همین دلیل وی معمولا مخفیانه مشغول تمرین بود تا اینکه در سال ۲۰۱۳ «هوانگ» با شرکت در رقابت‌های ملی چین موفق شد جایزه سومی مسابقات را کسب کند.

والدین «هوانگ» زماتنی متوجه مهارت‌های فرزندشان شدند که او رتبه سومی کشور را کسب کرده بود.

اما جاه‌طلبی‌های این جوان چینی به اینجا ختم نشد و او و چهار جوان چینی دیگر موفق شدند در قالب یک تیم در رقابت‌های جام جهانی ۲۰۱۴ مقام دومی مسابقات را کسب کنند.

«هوانگ» در حال حاضر استاد بلامنازع «چرخاندن قلم در دست» چین است.

 

تسنیم

منبع : tabnakbato.ir

مجله