ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

جواب رضا مهماندوست به پولادگر (+عکس)

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

رضا مهماندوست سرمربی سابق تکواندو ایران و مربی فعلی تیم آذربایجان با بدست آوردن نتایج فوق العاده و کسب تنها مدال طلای المپیک آذربایجان و دو برنز به کار خود در المپیک ریو پایان داد.

سایت نواندیش در مطلبی در این باره به قلم حسن توکلی نوشت :

این در حالی است که آقای پولادگر و مسئولان فدراسیون تکواندو ۴ سال پیش و تنها چند ماه قبل از المپیک لندن  با بی عدالتی کامل و بصورت مغرضانه رضا مهماندوست  را از سرمربی گری تیم ملی کنار گذاشته و باعث بدست آوردن نتایج ضعیف در المپیک لندن شدند . دعوای پولادگر و مهماندوست به آنجا هم ختم نشد و پولادگر دو روز پیش با ارائه صحبت های سخیف در مورد رضا و ایرانی های ملحق شده به تیم آذربایجان , آنها را مزدور نامید !

شاید جای شگقتی باشد که بدانیم  آقای مهماندوست جانباز جنگ است و مدال های واقعی کشور و وطنش را هنوز در بدنش نگه می دارد . بله ! ترکش های بجامانده از جنگ تحمیلی هنوز در بدن ایشان است و این یادگار ۵ سال جنگیدن او در راه کشور است .

رضا مهماندوست در حالی ۴ سال پیش از تیم ملی کنار گذاشته شد که ۲ فرزند ایشان به دلیل داشتن بیماری نادر موکوپلی‌ساکاریدوز که یک بیماری لاعلاج است بسیار ناراحت و گرفتار بود و درمان این بیماری نادر هزینه های بسیاری گزافی بر گردن این قهرمان جنگ و ورزش کشور گذاشته بود .متاسفانه پسر۱۲ ساله  ایشان مدتی بعد از المپیک  لندن فوت کرد و در عکس زیر دختر ۹ ساله ایشان هم دیده می شود که شاید امیدی به ادامه زندگی آن نباشد .

 

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

 

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

 

با تمامی این مشکلات ,بعد از مدتها خداوند به رضا و همسرش  یک دختر و پسر دوقلو اهدا کرده , که دیگر آن بیماری شوم را ندارند .

عکس اول و  زیر شاید جواب رضا به تمام بی عدالتی هایی که بر او آمده است باشد و مطمئنا جوابی ساده و محکم به فدراسیون کم مدال آقای پولادگر می باشد .

 و شاید سوالی در ذهن ما ایرانیان که چرا و چگونه و به چه راحتی بهترین هایمان را از دست می دهیم !؟

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

 

منبع : بیتوته

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,