ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

البطش

یکی از رهبران جنبش جهاد اسلامی فلسطین تاکید کرد که نبرد با دشمن صهیونیستی ادامه دارد و همه گزینه‌های مقاومت برای مقابله با سیاست‌های رژیم اشغالگر مطرح است.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از شبکه خبری فلسطین الیوم، خالد البطش طی سخنانی در جمع کسانی که برای اعلام همبستگی با اهالی قلندیا تجمع کرده بودند، تاکید کرد که نبرد با دشمن ادامه دارد و همه گزینه ها مطرح است و ما هرگز ساکنان غزه، قلندیا، الخلیل و قدس را تنها نمی گذاریم تا طعمه تجاوزات صهیونیست ها شوند.

وی افزود که هدف نیروهای اشغالگر از اجرای سیاست تخریب خانه ها و بازداشت های مکرر در صوریف و قدس، استمرار یهودی سازی شهر قدس است اما این هدف آنها محقق نخواهد شد زیرا دلاورمردان ما با این سیاست ها و تجاوزات در تمامی صحنه های درگیری در غزه، رفح، صوریف، قلندیا و سراسر فلسطین مقابله می کنند.

البطش همچنین تصریح کرد: محمد الفقیه شهید مجاهد روز گذشته به برادران شهید خود در گردان های قدس، القسام و الاقصی پیوست و روح مطهر وی نیز به مهند حلبی، معتز حجازی، محمود ابو الهنود،  ضیاء التلاحمه و عبدالله السبح و تمامی قهرمانانی که با خواری و ذلت و تسلیم شدن در برابر دشمن مخالفت کردند، پیوست.

وی تاکید کرد که درگیری شب گذشته در صوریف نشان داد که فلسطین همچنان قضیه اصلی امت اسلامی و عربی است.
بر اساس این گزارش، نیروهای اشغالگر ساعت ۱۱ شب گذشته به شهرک صوریف یورش آورده و خانه ای که محمد الفقیه در آن پناه گرفته بود، محاصره و برق شهرک را به طور کامل قطع و با ایجاد پارازیت بر روی مکالمات تلفنی مانع برقراری هر گونه ارتباط بین آنها شدند.

«محمد الفقیه» پس از مبارزه سخت با نظامیان صهیونیست که خانه را محاصره کرده بودند، به شهادت رسید.

در این درگیری همچنین یک جوان دیگر نیز زخمی شد و نظامیان صهیونیست پس از این درگیری محل را ترک و اعلام کردند که محمد الفقیه که تحت تعقیب رژیم صهیونیستی بود به شهادت رسید و محمد عبدالمجید العمایره، صهیب برادر وی و معاذ پسر عمویش نیز به دلیل کمک به الفقیه بازداشت شدند.

بیانیه حماس درباره شهادت الفقیه

جنبش مقاومت اسلامی فلسطین "حماس" شهادت محمد جباره فقیه مبارز گردان های شهید عزالدین قسام در درگیری مسلحانه شب گذشته با اشغالگران صهیونیست در شهرک صوریف در شهر الخلیل را تبریک و تسلیت گفت.

این جنبش امروز چهارشنبه در بیانیه ای تصریح کرد که فقیه پس از ۷ ساعت درگیری مسلحانه با اشغالگران صهیونیست به شهادت رسیده است. حماس همچنین اعلام کرد که فقیه مجری عملیات قهرمانانه عتنائیل بود که به هلاکت یک خاخام تندرو یهودی و زخمی شدن چند صهیونیست دیگر منجر شد.

حماس افزود که فقیه تسلیم دشمن صهیونیستی نشد و به رغم تمامی سختی ها و موانع پیش رو با اشغالگران درگیر شد و در نهایت هم به شهادت رسید.

این جنبش ضمن تقدیر و تمجید از دلاوری های این مبارز فلسطینی در راه دفاع از ملت فلسطین، بر حمایت از خانواده وی که دشمن صهیونیستی خانه شان را با خاک یکسان کرده، تاکید کرد.

نظامیان صهیونیست پیکر پاک این شهید فلسطینی را با خودرویی نظامی از این شهرک منتقل کرده و چندین فلسطینی را نیز به اسارت گرفتند.

تخریب ۱۶۸ باب خانه فلسطینی طی ۶ ماه نخست سال جاری

نظامیان صهیونیست طی ۶ ماه نخست سال جاری ۱۶۸ باب خانه فلسطینی را در کرانه باختری با خاک یکسان کردند که در پی این جنایت ۷۴۰ فلسطینی بی خانمان شدند.

سازمان حقوقی بتسیلم در سرزمین های اشغالی ۱۹۴۸ طی گزارشی تاکید کرد که ۳۸۴ تن از این بی خانمان ها را افراد کم سن و سال تشکیل می دهند.

به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، نیروهای ارتش رژیم اشغالگر قدس این خانه ها را به بهانه ساخت غیر قانونی ویران کردند.

بر اساس این گزارش، هدف رژیم صهیونیستی از تخریب خانه های فلسطینیان تبعید آنان از خانه و کاشانه شان است.

انتهای پیام/

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال208 روز قبل