ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

جنگ جهانی در ریودژانیرو چگونه رقم خورد؟

صحنه‌هایی که در پایان بازی ایران و لهستان اتفاق افتاد تبدیل به پر اقبال‌ترین ویدئوها در شبکه‌های اجتماعی شده است.

به گزارش ورزش سه، تنش بین این دو تیم سابقه‌ای طولانی دارد و کمتر بازی بین این دو تیم بوده است که با صلح و آرامش به پایان برسد. در بازی آخر دو تیم که اولین رویارویی المپیکی آنها بود، بازی بسیار پرتنش و البته حساس پیگیری می‌شد اما در آخر درگیری بین بازیکنان به اوج رسید و دو تیم به جای اینکه با هم دست بدهند، یقه یکدیگر را گرفتند.

 

اخبارالمپیک2016,خبرهای المپیک2016,والیبال

 

این اتفاق در شرایطی رخ داد که شادی‌های اغراق شده بازیکنان لهستانی روی اعصاب ایرانی‌ها بود. ملی‌پوشان ایران که دیروز نمایش خوبی مقابل حریف داشتند و به نظر بداقبالانه مقابل حریف شکست خوردند، پس از اتمام مسابقه در لحظه دست دادن انتهای بازی دیگر رفتار حریف را تحمل نکردند.

 

اخبارالمپیک2016,خبرهای المپیک2016,والیبال

 

در دیدار دو تیم  ایران و لهستان که سال‌هاست در عرصه‌های مختلف مقابل یکدیگر به میدان می‌روند، اصولا این درگیری‌ها غیرمنتظره نیست. بخصوص که پای والیبالیست‌هایی مثل کورک و کوبیاک در میان باشد. اگر به ویدئوی آخر بازی دقت کنید، از شادی مجدد لهستانی‌ها پس از درگیری بیشتر حرص‌تان خواهد گرفت و البته شاید باید از شکیبایی بازیکنان ایرانی تشکر کرد چراکه این مساله می‌توانست منجر به یک زد و خورد تمام عیار بشود چراکه طبیعتا تحقیر حریف از اصول منشور المپیک به دور و واکنش‌برانگیز است.

 

اخبارالمپیک2016,خبرهای المپیک2016,والیبال

برای روشن شدن زوایای بیشتر این ماجرا با ملی‌پوشان والیبال صحبت خواهیم کرد. آنها که دیروز نمایش امیدوارکننده‌ای داشتند برای پیروزی مقابل حریف خوش اقبال نبودند.
 

اخبارالمپیک2016,خبرهای المپیک2016,والیبال

 

اخبارالمپیک2016,خبرهای المپیک2016,والیبال

 

 

منبع : بیتوته

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,