ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

آرنولد شوارتزنگر، در این کتاب با عنوان «همه خاطرات» به اتفاقات میان او و همسرش و جنگ و دعواهایی که بینشان رخ میداده در دادگاه و مشاوره خانواده اشاره کرده است و می نویسد انتظار نداشته است که همسرش از او به خاطر این رابطه با خدمتکارش جدا شود.

بازیگر نقش ترمیناتور می گوید همسرش باید از همان ابتدا از او جدا می شد نه اینکه وقتی از فرمانداری کالیفرنیا کنار رفت، این کار را انجام دهد. ماریا شریور، همسر آرنولد در دادگاه محلی کالیفرنیا از وی به خاطر خیانت شکایت کرده بود که همین شکایت سرآغاز جنجال‌های رسانه ای بسیاری در آمریکا شد.

آرنولد می گوید روزی که به دادگاه رفته بودم فکر می کردم در سیستم قضایی آمریکا از من دفاع شود و همسرم را برای عدم جدایی ترغیب کنند. بازیگر ۶۵ ساله فیلمهای اکشن سینمای آمریکا می نویسد ابتدا فکر می کردم مسئولان دادگاه به ما کمک کنند بهتر با این مشکل روبرو شویم و موضوع خانوادگی ما به رسانه ها کشانده نشود ولی راز ما در همان روز اول در رسانه ها افشا شد.

شوارتزنگر در این کتاب که قرار است اول اکتبر سال جاری منتشر شود به صراحت به روابط جنسی خود با خدمتکار سابقش اعتراف کرده است ولی می نویسد که انتظار چنین جنجالی را نداشته است. یک نسخه از دست نویس این کتاب که به دست آمده،او تا صفحه ۶۲۴ تنها به سفر طولانی خود از مناطق روستایی اتریش تا قله های شهرت در سینما و ورزش بدنسازی اشاره کرده است و بعد از آن به حوادث «میلدرد بنی» زن خدمتکار خانه مسکونی اش اشاره کرده است که پسرش را ۱۵ سال به طور مخفی نگهداری کرده است.

آرنولد در کتابش اظهار پشیمانی و خجالت می کند و می نویسد که باید سالها پیش موضوع را با همسرش در میان می گذاشته است. در زمان رابطه با زن خدمتکار در سال ۱۹۹۶ آرنولد در حال بازی در فیلم بتمن و رابین بوده و وقتی فرزند آنها متولد شد نام او را جوزف گذاشتند. در تصویر منتشر شده از بنی و پسرش صورت جوزف را شطرنجی کرده اند.

جنجال رابطه نامشروع آرنولد با خدمتکار خانه اش

 

جنجال رابطه نامشروع آرنولد با خدمتکار خانه اش

 

جنجال رابطه نامشروع آرنولد با خدمتکار خانه اش

 

منبع : tabnakbato.ir

مجله