ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس در گفت‌وگو با تسنیم:

حجت‌الاسلام پژمان‌فر رئیس کارگروه هنر و رسانه مجلس

حجت‌الاسلام پژمان‌فر تأکید کرد که جنجال‌سازی اخیر فائزه هاشمی برای تحت‌الشعاع قراردادن رسوایی فیشهای حقوقی است.

حجت الاسلام نصرالله پژمان‌فر رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، درباره شبهه‌افکنی و هتاکی اخیر فائزه هاشمی رفسنجانی اظهار کرد: برای اینکه بتوانیم احکام دین را به‌معنای واقعی اجرا کنیم بدون داشتن یک حکومت دینی این کار امکان‌پذیر نیست. دین یک بسته کامل و جامع است که به همه ابعاد زندگی فردی و اجتماعی توجه دارد.

وی افزود: اشخاصی که معتقدند می‌شود به بعضی از احکام دین توجه کرد و به بخش دیگری از آن بی‌توجه بود، شناخت درستی از دین ندارند، البته ممکن است به‌دلیل برخی شرایط زمانی، مکانی و محدودیتهای دیگر بخشی از حوزه دین را نتوانیم عملیاتی کنیم که این یک مسئله خاص است.

رئیس کمیسیون فرهنگی مجلس تصریح کرد: اشخاصی در جامعه می‌خواهند مطلبی از دین  را براساس تحریفات خود در افکار عمومی مطرح کنند که شناخت این‌گونه افراد از دین سطحی است و بیان این مطالب چیزی جز توهم نمی‌تواند باشد، بنابراین مطمئن باشید نگاه این دسته از آدمها، نگاه سکولار و بی‌دینی است، چرا که آنها اسلام را نشناخته و حتی ملتزم به اسلام هم نیستند.

نماینده مردم مشهد در پارلمان درباره اینکه چرا هاشمی رفسنجانی نسبت به تحرکات  اخیر دخترش «فائزه» هیچ‌گونه موضعی نمی‌گیرد، بیان کرد: جامعه سؤالات و ابهاماتی در مورد شخص هاشمی دارد که خود ایشان باید سؤالات و ابهامات را پاسخگو باشد. مواردی که پیش آمده و متأسفانه ایشان ورود نمی‌کنند منجر به بدبینی مردم می‌شود.

حجت الاسلام والمسلمین پژمان‌فر در خاتمه تأکید کرد: معتقدم جنجال‌سازیهای اخیر فائزه هاشمی رفسنجانی در راستای تحت الشعاع قراردادن رسوایی فیشهای حقوقی است که نباید خیلی به این مسئله پرداخت.

انتهای پیام/*

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال210 روز قبل