ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

اعترافات جناب خان در خندوانه

در برنامه خندوانه شب گذشته غلامرضا دلشاد (جانباز۷۰درصد) به گفت و گو با رامبد جوان پرداخت و جناب خان با موهای سفید وصیت نامه خود را برای حاضرین خواند.

در ابتدا، دلشاد درباره وضعیت خود گفت:«من جانباز بالای ۷۰ درصد هستم و با پیوند قرنیه که خواهرم به من اهدا کرد، توانستم دوباره تا حدی بینایی خود را به دست آورم.»

او درباره نحوه از دست دادن بینایی اش گفت:«من در سن ۱۴ سالگی با دستکاری شناسنامه به جبهه رفتم و در بخش مخابرات فعالیت کردم و بیسم‎چی گردان بودم، در عملیات والفجر ‎هشت به دلیل اثابت راکت شیمیایی عراق دچار سوختگی شدید شدم و بینایی چشمانم را از دست دادم.»

دلشاد درباره انجمن جانبازان شیمیایی توضیح داد:«این انجمن دارای ۷۵هزار عضو رسمی است، در حالیکه ما حدود ۱۰۰ هزار نفر جانباز شیمیایی داریم که به دلیل بوروکراسی اداری نتوانسته اند هنوز عضو شوند.»

رامبد جوان

جانبازان در خندوانه

این جانباز در باره دیگر فعالیت هایش گفت:«من ورزش می کنم و مدال طلای تیراندازی دارم و در حال حاضر مشغول تالیف کتاب خاطراتم هستم.» 

در ادامه برنامه، رامبد جوان گفت وگو کوتاهی با یک بانوی جانباز داشت که در سن ۹ سالگی به دلیل بمب باران چار آسیب شده، بعد از آن به ورزش روی آورده، در رشته دو و میدانی به فعالیت پرداخته و مقام سومی جهان را نیز کسب کرده است. 

برنامه دیشب «خندوانه» با حضور جناب خان ادامه یافت که او به دلیل سفید شدن موهایش گفت به پیشواز مرگ می رود و از رامبد به خاطر اذیت هایش حلالیت خواست.

 

جناب خان در خندوانه

وصیت نامه جناب خان در خندوانه

 

در بین این اعتراف ها او از رامبد و وزیر نیرو بابت گرم شدن استودیو و قطعی کولرها عذرخواهی کرد و گفت:واقعیت این است که من یک سیم از پشت استودیو برای تأمین برق بالای لبوهایم کشیده بودم و همین جا از مهندس چیت چیان هم عذرخواهی می کنم. 

«جناب خان» پس از این از جوان خواست تا فیلمی که قرار است به جشنواره فجر امسال برساند را فراموش کند و با قدرت کار دیگری را شروع کند؛ چرا که گویا هنگام ریختن آهنگ های بندری روی هارد، قطعه ها با اصل فیلم که روی هارد بود ترکیب و جایگزین شده اند. 

در ادامه وقت نوشتن وصیت نامه رسید و جناب خان در بخشی از وصیتش به جوان که در حال نوشتن بود گفت:دو سال بعد از مرگ من به جای «خندوانه» ماه عسل را اجرا کن و ۱۵ سال هم مشکی ات را درنیاور!

 

جناب خان با موهای سفید به پیشواز مرگ رفت! + فیلم

منبع : namnak.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,