ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

هرچند آقای گل فصل پیش در تمرینات پرسپولیس شرکت کرده و برایش طونل باز کرده اند و جشن هم گرفته اند،اما به نظر می رسد شرایط قرارداد او و تیم ریزه اسپورت بسیار پیچیده تر از یک جدایی ساده باشد. او می خواهد برای پرسپولیس بازی کند اما کار بسیار سختی برای جداشدن از تیم ترکیه ای دارد.

به گزارش عصرایران ،مهدی طارمی ساعات ابتدایی روز دوشنبه را در دفتر سرپرست باشگاه پرسپولیس گذراند. مهاجم قرمزها که به صورت ناگهانی به تیم ترکیه ای پیوست و از این تیم جدا شد به دفتر باشگاه پرسپولیس رفته بود تا در مورد مساله جدایی اش با طاهری صحبت کند. فارس از این جلسه خبر داده بود. 

خبری از مذاکرات مهاجم قرمزها با سرپرست باشگاه که قرار است به جدایی ساده تر از تیم ترکیه ای و بازی کردن برای پرسپولیس منجر شود. اتفاقی که کمی سخت به نظر می رسد. طارمی دوهفته پیش و بدون مدیربرنامه هایش به ترکیه رفته و قراردادی را امضا کرده است.

قراردادی که به نظر می رسد از بندهای محدود کننده اش بی خبر است. مهاجم ایرانی فقط در ترکیه ب ریزه اسپورت قرارداد را امضا کرده و حالا به ایران بازگشته که با جلسات مختلف بتواند جدایی قانونی اش را از تیم ترکیه ای قطعی کند. او و مدیربرنامه هایش چندین جلسه برگزار کرده اند و نتایج آن جلسات را به گوش سرپرست پرسپولیس رسانده اند.

مدیربرنامه های طارمی پس از بازگشت او به ایران بیانیه ای 9 بندی منتشر کرد که بند اول آن سختی جدایی را نشان می داد. او رسما اعلام کرد که از دلایل و مدارک برای جدایی طارمی رونمایی نخواهد شد تا مورد استفاده باشگاه ترکیه ای قرار نگیرد.در این بین شایعاتی در مورد شیوه جدایی طارمی شنیده می شود ، از امضای قرارداد جعلی بگیر تا استفاده از شرایط نابسامان سیاسی ترکیه .

این اما فقط یک طرف ماجرا است.در طرف مقابل هم ترکیه ای ها شرایط خود را برای شکایت به فیفا بررسی می کنند و این طور که خبرگزاری میزان گزارش داده کمیته 7 نفره حقوقی تشکیل داده اند برای شکایت از مهدی طارمی. این طور که در گزارش آمده طارمی قراردادش را در حضور 3 شاهد و دریک دفتر ثبت اسناد رسمی امضا کرده و به همین دلیل به راحتی نمی تواند آن را پس بگیرد.

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,