ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

حجت‌الاسلام آزادی‌خواه به تسنیم خبر داد:

۰۹ شهریور ۱۳۹۵ – ۱۸:۲۸

کمیسیون فرهنگی

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس از جزئیات امروز کمیسیون متبوعش درباره لایحه برنامه ششم توسعه خبر داد.

حجت‌الاسلام احد آزادی‌خواه سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، با اشاره به نشست امروز کمیسیون متبوعش، اظهار کرد: در نشست امروز کمیسیون پیشنهاداتی را برای لایحه برنامه ششم توسعه داشت که نهایتاً این پیشنهادات جمع‌بندی و به کمیسیون تلفیق ارجاع داده می‌شود.

وی افزود: خلأهایی که در برنامه ششم احساس می‌شد توسط اعضای کمیسیون بررسی و این خلأها برطرف شد. دولت مکلف شد حمایت جدی از سازمان صدا و سیما داشته باشد.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس از پیشنهادات کمیسیون متبوعش گفت و بیان کرد:  دولت مکلف شد حمایت جدی از سازمان صدا و سیما داشته باشد و نیز ظرف مدت یکسال  شرکت فرش را زیر نظر وزارت  صنایع خارج و تحت نظر سازمان گردشکری و صنایع دستی قرار دهد.

حجت‌الاسلام آزادی‌خواه تصریح کرد: در ادامه پیشنهادات، دولت باید یک درصد از مالیات برارزش افزوده در حوزه سلامت را به ورزش توسعه همگانی اختصاص دهد و تا پایان سال دوم برنامه در کلیه روستاهای بالای صد خانوار، روحانی مستقر کند. از طرفی مقرر شد در کنار بیمه فعالان هنرمندی،  برنامه های قرآنی هم از خدمات بیمه ای بهره مند شوند و وزارت جهاد در تأمین زمین ورزشی برای وزارت ورزش اهتمام ورزد.

انتهای پیام/

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال178 روز قبل