ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

در گفت‌وگو با تسنیم مطرح شد؛

۱۱ شهریور ۱۳۹۵ – ۱۴:۲۱

مازیار حسینی

معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران جزئیاتی از نشست زمین در خیابان پیامبر مرکزی را مطرح کرد.

مازیار حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار اجتماعی خبرگزاری تسنیم، درباره نشست زمین در خیابان پیامبر مرکزی واقع در غرب تهران، اظهار داشت: در محله حادثه یک نشست سطحی زمین در اثر ریزدانگی خاک و تراوش آب سطحی رخ داده است.

وی با بیان اینکه خوشبختانه این حادثه تلفاتی نداشته است افزود: تنها یک نفر مجروح شده که وضعیت عمومی وی خوب است. همانطور که هفته گذشته حوالی حسینیه ارشاد حفره‌ای با وسعت دو در سه ایجاد شد، هر هفته یک گوشه از تهران این حادثه تکرار می‌شود.

معاون حمل و نقل و ترافیک شهردار تهران تصریح کرد: همانطور که بارها گفته‌ام راه حل این مشکل این است که شبکه آب تهران را با اولویت به عنوان یک طرح ملی نوسازی کنیم چرا که خاک تهران از نوع سنگی نیست و دارای ریزدانه است که اگر آب وجود داشته باشد می‌تواند ریزدانه‌ها را بشوید و زیر آسفالت حفره ایجاد کند. بنابراین هر لحظه و هرجا ممکن است اتفاقی رخ دهد.

به گفته وی این حادثه هیچ ارتباطی با حفاری مترو نداشته و علی رغم اینکه نشست گاز نیز رخ داده اما خوشبختانه حادثه ای از این حیث رخ نداده است.

در همین زمینه، سایت شهرونشت اعلام کرد: در خیابان پیامبر مرکزی نزدیک مرکز تجاری کوروش به دلیل نشست زمین گودالی با عمق حدود ۳متر ایجاد شده که یک دستگاه خودروپژو در داخل گودال افتاد و یک دستگاه پراید هم در آستانه افتادن مهار شد. خوشبختانه این حادثه هیچ گونه خسارت جدی جرحی و یا فوتی نداشت و تنها دو نفر کمی آسیب دیدند که سرپایی مداوا شدند.

به دنبال این اتفاق لوله گاز در این قسمت شکسته که عوامل ذی صلاح مشغول رفع مشکل هستند.در حال حاضر مکان با محصورسازی ایمن سازی شده است.

انتهای پیام/

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال173 روز قبل