ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

مدیر روابط عمومی فرودگاه استان گیلان خبر داد

۱۸ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۴:۳۵

هواپیما

مدیر روابط عمومی فرودگاه استان گیلان گفت: هواپیمای آموزشی صبح امروز حین تمرین در فرودگاه سردار جنگل رشت دچار سقوط شد که خوشبختانه اتفاق خاصی رخ نداد.

سیدرضا علوی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در رشت اظهار داشت: حوالی ظهر امروز یک هواپیمای آموزشی در فرودگاه سردار جنگل رشت در حین انجام تمرین، دچار سانحه سقوط شد اما خوشبختانه اتفاق خاصی برای آن رخ نداد.

وی افزود: حدود ساعت ۱۲:۲۰ امروز هواپیمای آموزشی باشگاه خلبان معراج در حاشیه فرودگاه سردار جنگل رشت دچار سانحه شد که با اقدام سریع و به‌موقع اداره کل فرودگاه گیلان، پلیس و اورژانس جلوی صدمات بیشتر گرفته شد.

مدیر روابط عمومی فرودگاه استان گیلان گفت: این هواپیما بر روی درخت افتاد و با توجه به اینکه سرعت زیادی نداشت متلاشی نشد و خلبان آن نیز زنده است و به‌صورت سرپایی درمان شد.

علوی اعلام کرد: فرودگاه سردار جنگل رشت یک فرودگاه عملیاتی است و زیرساخت‌های لازم را دارد و از این بابت نگرانی خاصی نداریم.

مدیر روابط عمومی فرودگاه استان گیلان خاطرنشان کرد: با توجه به وجود زیرساخت‌های لازم در فرودگاه سردار جنگل رشت، آمادگی ۱۰۰ سورتی پرواز در شبانه‌روز را داریم.

انتهای پیام/*

منبع : tasnimnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال198 روز قبل