ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

فخرالدین هاشمی  تصریح کرد: پرواز ایران ایر از مقصد تهران به اردبیل به شماره  ۴۹۵ در ساعت ۱۱:۵۰ دقیقه از تهران پرواز کرده و قرار بود در ساعت ۱۲:۵۰ دقیقه در باند فرودگاه اردبیل به زمین بنشیند.

وی با بیان اینکه این پرواز حامل وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات و تیم فوتبال نفت تهران و همچنین علی دایی بود در هنگام فرود به دلیل وزش باد در فرودگاه اردبیل دچار سانحه شده و یک لاستیک هواپیما می‌ترکد.

به گفته مدیرکل فرودگاه‌های استان فرود هواپیما به دلیل مهارت قابل توجه خلبان با صحت و سلامت تمامی مسافران انجام می‌شود بطوریکه بسیاری از مسافران حتی متوجه این سانحه نمی‌شوند.

هاشمی  با اشاره به تمهیدات فرودگاه اردبیل در مواقع اضطراری تأکید کرد: مجدداً یکی دیگر از چرخ‌های هواپیما بعد از فرود پنچر می‌شود  که از آرشیو چرخ یکی از چرخ‌ها تعویض شده و چرخ دیگر قرار است از طریق هواپیمایی آسمان به اردبیل انتقال یابد.

وی با بیان اینکه در این سانحه هیچ مسافری دچار حادثه نشده است، اضافه کرد: بررسی‌های اولیه نشان می‌دهد به دلیل شرایط اقلیمی و وزش باد ترکیدگی اتفاق افتاده است.

مدیرکل فرودگاه‌های استان افزود: این احتمال وجود دارد که به دلیل فرسایش لاستیک و ترکیب آن با شرایط جوی ترکیدگی حاصل شود که البته لازم است در این خصوص شرکت هواپیمایی ایران ایر پاسخگو باشد.

مهر

منبع : tabnakbato.ir

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,