ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

تیراندازی آلمان در مرکز خرید مونیخ

تیراندازی یک شخص با مسلسل در مرکز خرید المپیک در شمال غرب شهر مونیخ منجر به حضور گسترده نیروهای امنیتی و پلیس آلمان در این بخش از شهر شده است؛ تیراندازی که هنوز مشخص نیست جنبه تروریستی دارد اما شاهدان عینی از کشته و زخمی شدن چندین تن خبر میدهند. 
پس از حمله یک مهاجر با چاقو و تبر به پنج نفر در قطاری در ایالت بایرن آلمان که روز دوشنبه هجده ژوئیه رخ داد و تروریستی بودن آن تایید شد، امروز یک حادثه تازه در در مرکز خرید المپیک در شمال غرب شهر مونیخ رخ داد و ساعتی پیش با وقوع تیراندازی در این مرکر خرید، پلیس و نیروهای امنیتی به این مرکز خرید هجوم بردند.

تیراندازی در مونیخ

همزمان با انتشار ویدیوهایی از فرار مردم از این مرکز خرید و تخلیه سایرین توسط پلیس، تصاویر منتشر شده نشان می دهد نیروهای امنیتی از زمان و هوا در این منطقه پراکنده شده اند. گزارش ها حکایت از آن دارد که تنها یک مهاجم عامل این حمله بوده و پس از حمله از این مرکز خرید متواری شده است. 

همزمان گزارش های تایید نشده از کشته و زخمی شدن شماری (تا ۱۵ کشته و ده زخمی) از حاضران در این مرکز خرید حکایت دارد اما پلیس تاکنون کشته شدن یک تن و زخمی شدن ده تن را تایید کرده است.

تیراندازی در مونیخ

 

 
 

جزئیات تیراندازی در مرکز خرید مونیخ آلمان + تصاویر

منبع : namnak.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,