ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

آخرین وضعیت منصور پورحیدری از زبان پسرش

منصور پورحیدری از ابتدای فصل به دلیل بیماری قصد نداشت مسوولیت سرپرستی استقلال را بپذیرد اما وی بعد از درخواستهای مکررمسولان استقلال این مسوولیت را قبول کرد و با توجه به فشارهای زیادی که در این پست و حضورش در تمرینات به پورحیدری وارد شد در نهایت کار سرپرست تیم فوتبال استقلال به بیمارستان کشیده شد و بیماری قند او به مرحله ای رسید که پزشکان دستور بستری او را صادر کردند.

منصور پورحیدری روز شنبه به دلیل ضعف جسمانی در بیمارستان ایران مهر تهران بستری شده است. علی پورحیدری فرزند عضو هیات مدیره و سرپرست سابق این باشگاه درباره آخرین وضعیت جسمانی پورحیدری پدر به ورزش سه گفت:ایشان به دلیل ضعف جسمانی روز گذشته به بیمارستان ایران مهر منتقل شدند و اکنون نیز تحت نظر پزشکان هستند.

 منصور پورحیدری

پسر منصور پورحیدری از بهبود حال پدرش خبر داد

وی ادامه داد:ایشان همچنان با نظر پزشکان در بخش بستری هستند و باید تا برطرف شدن این مشکل در بیمارستان حضور داشته باشند تا پس از بهبودی بیمارستان را ترک کنند.

علی پورحیدری در پایان گفت:آقای آتشی امروز برای ملاقات با پدر در بیمارستان حاضر شدند که باید از ایشان تشکر کنم. همچنین از همه عزیزانی که با تماس تلفنی جویای وضعیت پدر شدند نیز بسیار سپاسگذار هستم.

جزئیات آخرین وضعیت جسمانی منصور پورحیدری

منبع : namnak.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,