ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

جراحی زیبایی برای شباهت به کیم کارداشیان

تب علاقه به بازیگران آنقدر در بین جوانان افزایش یافته است که یک جوان ۲۳ ساله بریتانیایی برای اینکه شبیه کیم کارداشیان ستاره آمریکایی تلویزیون شود، ۹۵هزار پوند انگلیس (حدود ۱۵۰هزار دلار) بیش از ۵۰۰ میلیون تومان خرج کرد.

افزایش مد و مدگرائی و به ویژه پسرانی که خودشون رو دوست دارن شبیه دختران کنند، تبدیل به یک ناهنجاری اجتماعی برای خانواده ها و جامعه شده که باعث بروز برخی تنش ها و چالش های تربیتی شده است. چند وقتی هست که پیرایشگاه های مردانه در حال تبدیل شدن به آرایشگاه هست. یعنی آقایون دیگر به کاستن مو و اصلاح رضایت نمی دهند و می خواهند با اضافه کردن اقلام آرایشی زیبا شوند.

پیرایش به معنی کاستن و آقایون با کاستن (کوتاه کردن مو ، اصلاح و….) زیبا می شوند و آرایش به معنی اضافه کردن البته ناگفته نماند که خانم ها همینجوریش زیبا هستن و اون آرایش برای زیبایی بیشتر است . همچنین برخی از آقایان این روزها برای پوشاندن اثرات پیری از روی موهای صورت و ابرو، از انواع رنگ موها استفاده می کنند که در منزل این کار را انجام می دهند.

زمانی پسران به کوتاه کردن مو به فرم های ساده رضایت می دادن و بعد از مدتی مدل های مختلف مو آمد و یک مرتبه سیر صعودی به خود گرفت. تا بحدی که امروزه مدل های مو «فشن» محبوبیت فراوانی در نسل جوانان پیدا کرده است.

کیم کارداشیان

عمل جراحی جردن پارک برای شباهت به کیم کارداشیان

دو پسر جوان آمریکایی که خود را از طرفداران کیم کارداشیان، بازیگر و مدل آمریکایی می دانند، پس از انجام چندین عمل جراحی پلاستیک سعی کردند خود را شبیه او کنند. این دو جوان که جردن پارک و جیمز هالت نام دارند حتی بر سر اینکه کدامیک بیشتر شبیه کارداشیان است در فیس بوک با یکدیگر درگیری لفظی پیدا کردند.

جردن که ۲۵ سال دارد حدود ۱۵۰۰۰۰ یورو برای جراحی پلاستیک هزینه کرده است. او چندین بار لب هایش را پروتز کرده و با چند عمل زیبایی دیگر به چهره ای کاملا متفاوت از خود تبدیل شده است. جیمز نیز چیزی حدود ۱۰۰۰۰ یورو برای شباهت به کارداشیان هزینه کرده است.

کیم کارداشیان

جردن پارک بعد از جراحی

آنچه باعث تأسف است این است که این دو فرد با افتخار تصاویر خود را در شبکه های اجتماعی منتشر کرده اند تا ببینند از نظر کاربران کدامیک بیشتر به این بازیگر زن شبیه تر شده است.

شاید این کار و این شیوه برای خودنمایی جوانانی که در بستر فرهنگ غرب رشد کرده و تربیت یافته اند اولین و ساده ترین راه باشد. فرهنگی که جز ارائۀ الگوهایی سطحی و سخیف و به دور از هر گونه ژرف نگری چیزی برای جوانانش ندارد.

گفتنی است؛ بسیاری از کاربران با دیدن تصاویر این دو جوان در فضای مجازی، آنها را احمق خواندند.

 

 کیم کارداشیان

جیمز هالت پس از جراحی پلاستیک

 کیم کارداشیان

جردن پارک قبل از جراحی

 کیم کارداشیان

 پسرانی که میخواهند کیم کارداشیان شوند 

جراحی پسران برای شباهت به کیم کارداشیان! + تصاویر

منبع : namnak.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,