ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، محمدقسیم عثمانی در نطق میان دستور خود در جلسه علنی امروز مجلس (۶ مهر ۹۵) گفت: عید قربان امسال را در شرایطی سپری کردیم که حکام نالایق عربستان راه را بر دستور الهی بستند و اجازه ندادند مسلمانان کشورمان این فریضه الهی را اجرا کنند.

وی افزود: ما جامعه اهل سنت کشور از حکومت وهابی آل‌سعود برائت می‌جوییم و حکومت عربستان را شکل دیگری از رژیم صهیونیستی می‌دانیم که رژیم صهیونیستی قبله اول مسلمانان و رژیم سعودی قبله دوم و اصلی مسلمانان را غصب و اشغال کرده‌اند.

نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: ما مسلمانان رژیم صهیونیستی و رژیم آل سعود را همچون خود شیطان مستحق رنج می‌دانیم.

عثمانی با اشاره به مشکلات اقتصادی کشور خاطرنشان کرد: رکود اقتصادی حاکم بر کشور کم کم همگان را از زندگی ساقط کرده است. عدم وجود نقدینگی و کسادی بازار فشار زیادی را به مردم وارد کرده که اگر فکری برای رفع آن نشود این فشارها زندگی همگان را مختل و چرخ اقتصاد کشور را قفل خواهد کرد.

وی افزود: ابتدایی‌ترین کاری که دولت می‌تواند انجام دهد کاهش نرخ سود سپرده‌های بانکی است به میزانی است که بتواند باعث شود منابع هنگفت مالی رسوب کرده در بانک‌ها به بدنه اقتصاد واقعی بازگردد به نحوی که تورم افسارگسیخته در بازار نشده و تحرکی در اقتصاد کشور ایجاد کند.

نماینده مردم بوکان در مجلس اظهار داشت: امروز مردم می‌گویند تورم کجایی که رکود ما را کشت. کاهش نرخ سود بانکی و بازگشت نقدینگی به بازار و جامعه ضمن کاهش هزینه ثابت بانکی بخشی از بیکاری و رکود اقتصادی را حل خواهد کرد و می‌تواند درد مشترک همه ملت ایران را تا حدی التیام بخشد.

عثمانی در پایان با اشاره به مشکلات حوزه انتخابیه خود در بخش‌های مختلف به ویژه موضوع اشتغال از مسئولان خواستار رسیدگی به این مشکلات و حل آنها شد.

انتهای پیام/

منبع : farsnews.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , ,