ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – رئیس کمیته فوتبال ساحلی افغانستان اعلام کرد که تیم ملی فوتبال ساحلی این کشور جهت شرکت در مسابقات آسیایی تمرینات ویژه‌ای را آغاز کرده و می‌کوشد خود را مرحله یک هشتم نهایی برساند.

«روح‌الله رستگار» رئیس کمیته فوتبال ساحلی افغانستان در گفت‌وگو با خبرنگار سایت افغانستان خبرگزاری فارس، اعلام کرد که قرار است تیم ملی فوتبال ساحلی افغانستان در مسابقات آسیایی که تا ۲ ماه آینده در ویتنام برگزار می‌شود، شرکت کند.

 وی تصریح کرد: در مسابقات پیشرو ۴۷ کشور آسیایی حضور یافته و در ۱۶ رشته مختلف ساحلی در برابر دیگر تیم‌ها قرار خواهد گرفت.

 رستگار، راهیابی به ۸ تیم برتر آسیایی را هدف این کمیته خواند و گفت: ما در حال حاضر به دنبال افزایش آمادگی برای شرکت در مقدمات جام جهانی که در ژانویه ۲۰۱۶ هستیم.

 رئیس کمیته فوتبال ساحلی افغانستان در ادامه سخنان خود گفت: ۱۰ بازیکن، یک پزشک، یک مربی و یک مدیر به نمایندگی از افغانستان در این مسابقات شرکت خواهند کرد.

 وی در پایان سخنان خود گفت که تمام بازیکنان افغانستان با روحیه بالا و برای دستیابی به قهرمانی هم‌اکنون تمرینات خود را ادامه می‌دهند تا در مسابقات آسیایی فوتبال ساحلی حضور قوی داشته باشند.

 کمیته فوتبال ساحلی افغانستان در سال ۲۰۱۲ ایجاد و تیم ملی فوتبال ساحلی هم‌اکنون در رده ۱۱ کشورهای آسیایی و رده ۶۷ تمام کشورهای جهان قرار دارد.

وپچی ها در نخستین دیدار دوستانه خودشان متوقف شدند.

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,