ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

مسابقات نظامی روسیه

۱۴ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۵:۱۸

تکاوران ارتش و سپاه در کنار افسران روسیه

تیم تکاوران ایران پس از تیم‌های روسیه و چین، رتبه سوم را در دور اول از رشته کوهستان کسب کردند.

به گزارش خبرنگار دفاعی تسنیم، مسابقات رشته کوهستان (Elbrus Ring) از سری مسابقات نظامی روسیه (International Army Games) امروز برگزار شد و در دور اول مسابقات، تیم روسیه موفق شد که مقام اول را کسب کند.

در این مرحله، تیم‌ها با پشت سر گذاشتن ۷ مرحله  ویژه، نفرات برتر را شناختند که بر این اساس، تیم روسیه توانست با کسب ۶۸۲۰ امتیاز در جایگاه نخست قرار گیرد. تیم چین نیز با کسب ۴۲۱۹ مقام دوم و تیم‌های ایران و قزاقستان نیز به ترتیسب با کسب امتیازهای ۳۷۱۷ و ۳۷۰۳ مقام‌های سوم و چهارم را کسب کردند.

شرکت‌کنندگان در این رشته که مجموعا ۴ تیم از ایران، روسیه، چین و قزاقستان هستند، باید ۱۴ مرحله ویژه دیگر را نیز با موفقیت پشت سر بگذارند. مسابقات رشته کوهستان، روز ۱۱ آگوست به پایان می‌رسد.

تیم ایران در مسابقات این رشته، تیمی مشترک و با حضور تکاورانی از ارتش و سپاه پاسداران است.

گفتنی است، از کشورمان، هفت تیم نظامی برای شرکت در مسابقات تک‌تیراندازی (Sniper Frontier)، تانک بیاتلون (Tank Biathlon)، حمله سوواروف (Suvorov Attack)، کوهستان (Elbrus Ring)، دسته هوابرد (Airborne Platoon)، تهاجم دریابرد (Seaborne assault) و غواصی (Depth) عازم کشور روسیه شده‌ است. شمار نیروهای اعزامی از کشورمان به روسیه، ۲۰۴ تن اعلام شده که این نیروها، نظامیانی خبره و برتر از ارتش، سپاه پاسداران، ناجا و بسیج مستضعفین هستند.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال200 روز قبل