ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

فرمانده انتظامی لاهیجان عنوان کرد

۰۱ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۰:۴۹

سرهنگ قاسمی لاهیجان

فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان از توقیف یک دستگاه کامیون حامل ۷ تن چوب قاچاق به ارزش ۷۰ میلیون ریال در این شهرستان خبر داد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از رشت، به نقل از مرکز اطلاع رسانی معاونت اجتماعی فرماندهی انتظامی گیلان؛ سرهنگ محمود قاسمی اظهار داشت: یک دستگاه کامیون حامل ۷ تن چوب قاچاق  به ارزش ۷۰ میلیون ریال در حوزه استحفاظی شهرستان لاهیجان توقیف شد.

وی گفت: با عنایت به عزم ملی در جهت حفظ و نگهداری منابع طبیعی و در  راستای برخورد با قاچاق چوب، مأموران گشت انتظامی شهرستان لاهیجان هنگام انجام مأموریت به یک‌دستگاه کامیون به رانندگی فردی ۶۱ ساله مشکوک و برای بررسی بیشتر خودرو را متوقف کردند. 

فرمانده انتظامی شهرستان لاهیجان اظهار کرد: مأموران در بازرسی از این خودرو ۷ تن چوب درخت گردو که فاقد هرگونه مجوزهای قانونی بود را کشف و ضبط کردند.

سرهنگ قاسمی ارزش ریالی چوب قاچاق کشف شده را بالغ بر۷۰ میلیون ریال اعلام  و تصریح کرد: راننده کامیون پس از تکمیل پرونده جهت سیر مراحل قانونی به اداره منابع طبیعی شهرستان تحویل داده شد.

وی افزود: دست درازی سودجویان به منابع ملی و طبیعی می‌تواند صدمات جبران ناپذیری به محیط زیست وارد کند که اثر مستقیم بر سلامت افراد جامعه دارد لذا بر همگان لازم است که  در صورت برخورد با هرگونه موارد مشابه مراتب را سریعا"به مرکز فوریت‌های پلیسی  110 اطلاع داده تا برخورد قانونی انجام شود.

انتهای پیام/

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال213 روز قبل