ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

توقف پرسپولیس برابر ۶۰ هزار تماشاگر/ اولین دو امتیاز خانگی پرید!

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

هفته دوم لیگ برتر؛
توقف پرسپولیس برابر ۶۰ هزار تماشاگر/ اولین دو امتیاز خانگی پرید!

تیم فوتبال پرسپولیس دومین دیدار خود در فصل جدید رقابت‌های لیگ برتر را با تساوی برابر فولاد پشت سرگذاشت تا اولین دو امتیاز بازی‌های خانگی و ایستادن بر صدر جدول را از دست بدهد.

به گزارش مهر، در ادامه دیدارهای هفته دوم از شانزدهمین دوره رقابتهای لیگ برتر شامگاه امروز دوشنبه تیم های پرسپولیس و فولاد در ورزشگاه آزادی به مصاف هم رفتند که این دیدار با تساوی یک بر یک به پایان رسید. عبدالله ناصری(۶۷) برای فولاد و وحید امیری(۷۴) برای پرسپولیس گل زدند.

سرخپوشان تهرانی که لیگ را با پیروزی برابر سایپا در هفته اول شروع کرده بودند، با هدف رسیدن به دومین پیروزی وارد زمین شدند و حملات زیادی را هم از همان دقایق اول روی دروازه مهمان جنوبی خود داشتند اما در رسیدن به گل ناکام بودند.

شاگردان برانکو اکثر دقایق نیمه اول را در اختیار داشتند اما هنوز به هماهنگی تاکتیکی کامل نرسیده اند و نتوانستند مثل فصل گذشته فوتبال هجومی تاثیرگذاری را به نمایش بگذارند. با این حال حضور علی پروین و استقبال خوب تماشاگران انگیزه سرخپوشان برای رسیدن به پیروزی را افزایش داده بود.

در دقایق پایانی نیمه اول پرسپولیس حملاتش را افزایش داد اما پاسکاری های پرتعداد بازیکنان تا پشت محوطه جریمه خوب بود اما برای نزدیک شدن به دروازه مشکلاتی داشتند و در نهایت نتوانستند نیمه اول گلزنی کنند.

نیمه دوم هم مثل نیمه اول با حملات پرسپولیس شروع شد و فولاد که به نظر می رسید با طرح و برنامه وارد زمین شده است چشم به ضدحملات داشت و در دقیقه ۶۷ از این تاکتیکش به خوبی استفاده کرد و توسط عبدالله ناصری به گل برتری رسید.

این گل در شرایطی به ثمر رسید که برانکو دست به تعویض مهدی طارمی زد و او را به جای علیپور وارد زمین کرد. با این حال حملات پرسپولیس زهر لازم را نداشت تا اینکه روی اشتباه مدافعان فولاد در دقیقه ۷۴ توپ درون محوطه جریمه مقابل پای امیری افتاد و او هم بدون حرکت اضافه ضربه بغل پایی به توپ زد که وارد دروازه شد و بازی به تساوی کشیده شد.

ادامه پرسپولیس نتوانست نمایش قابل قبولی داشته باشد و با ارائه یک بازی آرام و دور از هیجان دقایق باقی مانده را هم سپری کرد تا در حضور نزدیک به ۶۰ هزار تماشاگر دو امتیاز خانگی را از دست بدهد.

 

سایر نتایج

اخبار,اخبار امروز,اخبار جدید

 

 

منبع : بیتوته

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,