ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

توضیح مدیر شبکه ورزش درباره شایعه فوت احسان علیخانی

اخبارجدید,خبرهای جدید,اخبار جدید

امروز حوالی عصر، مهدی توتونچی از گزارشگران باسابقه تلویزیون روی آنتن زنده شبکه ورزش و در قالب ویژه‌برنامه المپیک شایعه فوت احسان علیخانی را اعلام و از این موضوع ابراز ناراحتی کرد. خبری که در فضای مجازی به اشتراک گذاشته شد و دوستان علیخانی هم به‌سرعت آن را تکذیب کردند.

به گزارش صبا، این خبر در حالی عنوان شد که رسانه ملی به‌عنوان رسانه امین و مورد اعتماد مخاطب است و شنیدن آن از برنامه زنده فقط موجب زیر سوال رفتن این رسانه و اخبارش نزد مخاطب می‌شود.

در این زمینه با پیگیری فراوان توانستیم با شیعه؛ مدیر شبکه ورزش ارتباطی کوتاه برقرار کنیم و درباره واکنش او نسبت به این اتفاق بپرسیم. 

شیعه به «صبا»  گفت:  از جزییات این خبر اطلاعی ندارم و باید کاملا آن را واکاوی کنیم.

او  در  پاسخ  به  این  سوال که چه توبیخی در انتظار این گزارشگر و شبکه است گفت: در اشتباه بودن این اتفاق هیچ شکی نیست و نباید این موضوع و شایعه در برنامه‌ای زنده اعلام می‌شد. با این رخداد حتما برخورد خواهد شد ولی هنوز در این‌باره تصمیمی نگرفته‌ایم.

به نظر می‌رسد این اتفاق در برنامه زنده باعث شود که توبیخی در انتظار این برنامه و مدیریت شبکه باشد؛ موضوعی که موساییان هم آن را تایید کرد و گفت: این گزارشگر توبیخ شده است و مدیران ارشد هم به‌سرعت این توبیخ را انجام دادند و قطعا از این اتفاق به‌سادگی عبور نخواهند کرد.

 از آنجایی‌که توتونچی تنها گزارشگر اعزامی به این مسابقات است نمی‌توانیم به او بگوییم که دیگر حق گزارش ندارد باید هر توبیخی صورت می‌گیرد بعد از مسابقات باشد تا مخاطبان از گزارش و پوشش این مسابقات توسط وی محروم نشوند.

موساییان در پایان گفت: توتونچی از گزارشگران باسابقه است و از ایشان بعید است که چنین خبری را بدون هیچ تحقیقی روی آنتن اعلام کند.

این خبر کذب چندمین بار است که اعلام و در فضای مجازی عنوان می‌شود و به نظر می‌رسد محبوبیت علیخانی موجب این شایعات تلخ می‌شود.

 

علیخانی بعد از گذشت دقایقی از انتشار این خبر در کانال رسمی این برنامه، خبر را تکذیب کرد و به هوادارانش از صحبت‌های تکمیلی خبر داد که به‌زودی آن را با مخاطبانش در میان می‌گذارد.

 

 

منبع : بیتوته

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,