ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی پیشین رئال مادرید به ستاره کلمبیایی این تیم توصیه کرده به جنگیدن برای جایگاه اش در ترکیب تیم ادامه دهد.

به گزارش وبسایت نود، کارلو آنچلوتی که در زمان پیوستن خامس رودریگز به رئال مادرید پس از درخشش در جام جهانی ۲۰۱۴ سرمربی این تیم بود از این بازیکن کلمبیایی دفاع کرده و اعتقاد دارد در صورتی که او به جنگیدن ادامه بدهد می تواند بازی های خوب خودش در فصل ۲۰۱۵-۲۰۱۴ را تکرار کند.

آنچلوتی درباره وضعیت شاگرد سابق خودش به نشریه آس اسپانیا گفته:

از افت خامس متعجب شدم اما او خیلی جوان است. گاهی اوقات همه چیز خوب پیش نمی رود. یک سال ممکن است مشکل پیدا کنید. مهمترین چیز این است که بازیکن حتی اگر هر هفته بازی نمی کند به جنگیدن ادامه دهد. بازی برای رئال مادرید آسان نیست چون رقابت زیادی در این تیم وجود دارد.

سرمربی بایرن مونیخ با این موضوع که قهرمانی فصل گذشته رئال مادرید در اروپا به خاطر بازی دادن زیدان به کاسمیرو به جای رودریگز بوده موافق نیست. آنچلوتی در این مورد گفته:

موفقیت بزرگ زیدان فتح لیگ قهرمانان بود اما من یک فصل در خط هافبک با مودریچ، خامس و کروس بازی کردم و ما در ۲۲ بازی متوالی پیروز شدیم. همه چیز به میزان تعهد بازیکنان بستگی دارد.

۲۰۳۱

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,