ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

خبرنگار تسنیم در دمشق گزارش می‌دهد

۱۳ مهر ۱۳۹۵ – ۱۸:۲۰

شمال حلب

ارتش سوریه در ادامه عملیات علیه گروه‌های تروریستی در شمال حلب، به چندین شهرک استراتژیک که از سالها قبل پناهگاه تروریست‌ها است، نزدیک شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری تسنیم در دمشق، ارتش سوریه بعد از درگیری‌های شدید با گروههای تروریستی پیشروی استراتژیک مهمی در شمال حلب کسب کرد و به ورودی‌های برجسته‌ترین شهرکهایی که تروریستها از سالها قبل در آن پناه گرفته‌ بودند، رسید.

آزادسازی بیمارستان الکندی، اردوگاه حندرات و منطقه معامل الشقیف حقله امنیتی شمال حلب را توسعه داد و زمینه را برای پیشروی ارتش سوریه به سمت العویجه و فلکه بعیدین و السکن الشبابی، و مساکن هنانو یکی از قدیمی‌ترین دژهای گروههای تروریستی در منطقه را فراهم کرد.

ارتش سوریه با آزادسازی بیمارستان الکندی، دروازه شمالی محلات شرقی شهر حلب که در برابر گروههای تروریستی مسدود شده است را در تیررس خود قرار داد.

همچنین اتوبان حلب به المدینه الصناعیه (شهر صنعتی) به کنترل مستقیم ارتش سوریه درآمد و بدین ترتیب محور اصلی جبهه شمالی شهر حلب و منطقه صنعتی الشقیف هم اکنون تحت کنترل نیروهای ارتش سوریه است.

توسعه دامنه کنترل ارتش سوریه بر جبهه شمالی شهر حلب، از یک سو حلقه محاصره گروههای تروریستی در محلات شرقی را تنگ تر کرده است و از سوی دیگر راه ارتباطی سریعی برای رسیدن نیروهای نظامی موجود در الشیخ النجار به محلات غربی شهر حلب ایجاد شده است و مهمتر اینکه ارتش سوریه به محلات مشرف بر فرودگاه بین المللی حلب نزدیک شده است.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

مجله
Mostafa ارسال139 روز قبل