ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – شاگردان لوچانو اسپالتی پس از برد پر گل مقابل کروتونه، با روحیه مناسبی پا به این دیدار گذاشتند. در نقطه مقابل تورینو که بازی گذشته اش را مقابل پسکارا با تساوی پشت سر گذاشت، این نتیجه در حالی به دست آمد که تورینو ۹ نفره بازی را به پایان برد.

دقیقه ۴: پاس فازیو در محوطه جریمه به ادین ژکو رسید اما ضربه کم جان این بازین به مرکز دروازه توسط هارت مهار شد.

دقیقه ۸: سانتر زیبای جوئل اوبی در منطقه ۶ قرم به بلوتی رسید و این بازیکن با ضربه سر دروازه رم را باز کرد.

دقیقه ۲۸: پاس فلورنزی به ادین ژکو با ضربه این بازیکن همراه شد اما واکنش زیبای هارت مانع از باز شدن دروازه تورینو شد.

دقیقه ۳۴: سانتر محمد صلاح از روی نقطه کرنر، ادین ژکو را در موقعیت مناسبی قرار داد تا با ضربه سر دروازه هارت را باز کند، اما ضربه سر این بازیکن بوسنیایی با اختلافی اندک از سمت راست دروازه به بیرون رفت.

نیمه نخست این دیدار در حالی به پایان رسید که رم برتری نسبی بر حریف خود داشت اما نتوانست از موقعیت‌های ایجاد شده استفاده کند. همچنین تورینو بعد از رسیدن به گل، موقعیت‌های نه چندان خطرناکی روی دروازه شزنی ایجاد کرد که راه به جایی نبرد.

دقیقه ۴۸:  سانتر دیگو پروتی برای ادین ژکو با ضربه سر این بازیکن بلند قامت همراه شد اما باز هم جو هارت مانع فرو ریزی دروازه شد.

دقیقه ۵۲: آندرئا بلوتی در محوطه جریمه توسط برونو پرز متوقف شد تا داور نقطه پنالتی را نشان دهد، فالکه این موقعیت را از دست نداد و با ضربه ای به گوشه سمت راست دروازه، گل دوم تورینو را به ثمر رساند.

دقیقه ۵۵: دیگو پروتی در محوطه جریمه تورینو سرنگون شد تا پنالتی این بار به سود رم رقم بخورد، فرانچسکو توتی با تجربه با ضربه ای به سمت چپ دروازه فاصله را به حداقل رساند

دقیقه ۶۵: پاس بلوتی در محوطه جریمه به فالکه رسید و ضربه پای چپ این بازیکن از داخل محوطه جریمه  به گوشه دروازه شزی رفت تا تورینو با حساب ۳-۱ از حریف پیش افتد.

دقیقه ۷۲: ضربه خطرناک باسلی از سمت چپ محوطه جریمه به گوشه سمت راست دروازه روانه شد اما توسط شزنی مهار شد.

دقیقه ۸۰: پاس والدیفیوری در محوطه ۶ قدم به مارتینز رسید اما ضربه این بازیکن با اختلاف اندک از سمت راست به بیرون رفت.

دقیقه ۸۸: سانتر پاردس از روی نقطه کرنر در محوطه شش قدم به ادین ژکو رسید اما ضربه سر این بازیکن با اختلاف از بالای دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۹۲: پاسی که فازیو با سر برای صلاح فراهم کرد، با ضربه این بازیکن با اختلافی اندک از کنار دروازه به بیرون رفت.

دقیقه ۹۵: سانتر فرانچسکو توتی از ضربه ایستگاهی به فازیو رسید اما ضربه سر این بازیکن از کنار دروازه به بیرون رفت.

رم در نیمه دوم عملکرد ضعیفتری نسبیت به نیمه اول داشت و پس از اینکه گل سوم را دریافت کرد، نتوانست حملات خطرناک و مناسبی را ترتیب دهد. از سوی مقابل تورینو با ارائه بازی هوشمندانه توانست نتیجه خوبی را مقابل پایتخت نشینان کسب کند.

آمار بازی و ترکیب دو تیم:

خلاصه این دیدار را اینجا ببینید

۱۸۹۹

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , ,