ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – سرمربی لیورپول باوجود پیروزی پرگل مقابل هال سیتی از عملکرد شاگردانش در نیمه دوم راضی نیست.

به گزارش وبسایت نود، یورگن کلوپ پس از پیروزی ۵-۱ مقابل هال سیتی ده نفره در هفته ششم لیگ برتر اذعان کرد  فوتبال را باید همانند عملکرد تیمش در نیمه نخست بازی کرد.

کلوپ پس از بازی به نقل از فورفورتو به خبرنگاران گفت:

در همه دقایق بازی خوب بودیم اما در نیمه اول واقعا درخشان بودیم. اگر توانایی اش را دارید، فوتبال را باید اینگونه بازی کنید. باید چنین عملکردی نشان دهید. در همان دقایق ابتدایی می شد دید که هال سیتی چقدر در ضد حمله ها قوی است. ما این موضوع را به بازیکنان گوشزد کرده بودیم اما با این وجود از سرعت و قدرت هال در ضد حملات متعجب شدم.

اتفاق خاصی در دقایق ابتدایی رخ نداد تا اینکه ما فوتبال بازی کردیم. در هنگام حفظ توپ واقعا قوی بودیم اما مهمترین چیز عملکرد خوب تیم در کانتر-پرسینگ بود. فکر می کنم تا الان این بهترین بازی ما در زمینه تاکتیک کانتر-پرسینگ بود. این اتفاق خیلی مهمی است چون گلزنی خوب است اما باز پس گرفتن سریع توپ هم اهمیت زیادی دارد و باعث کاهش اعتماد بنفس حریف می شود.

از عملکرد تیم در نیمه نخست خیلی راضیم اما از نیمه دوم چندان راضی نیستم چون خیلی هیجان انگیز نبودیم اما با این حال باز خوب کار کردیم. شاید تمرکزمان در نیمه دوم کاهش یافت. من به عنوان مربی ۴۰۰ یا ۵۰۰ بازی را تجربه کردم اما نمی دانم چند بار تیمم با نتیجه ۵-۱ و با چنین عملکردی پیروز شده است.

همه چیز خوب بود و نمی خواهم انتقاد کنم اما در نیمه دوم باید بهتر کار می کردیم. با این حال خیلی خوشحالم. آدم قدرشناسی هستم و واقعا از بازیکنان بابت نیمه نخست ممنونم اما اگر در نیمه دوم یک مقدار بهتر کار می کردیم خیلی خوب می شد.

باید در مسائل بسیاری پیشرفت کنیم. یکی از آن ها این است که برای ۹۵ دقیقه باید درخشان بازی کنیم. در نیمه اول درخشان بودیم و در نیمه دوم همچنان خوب بودیم اما درخشان نبودیم. با این حال همه چیز خوب است و این مشکل من است.

۲۰۳۱

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , ,