ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – فشار تیم های مهم فوتبال ایتالیا  نتیجه خواهد داد و چهار تیم برتر چهار لیگ بزرگ فوتبال اروپا بین سالهای ۲۰۱۸ و ۲۰۲۱ بدون نیاز برای حضور در مرحله انتخابی حداقل چهار نماینده در مسابقات لیگ قهرمانان خواهند داشت.

به گزارش وبسایت نود، تغییرات مرحله گروهی لیگ قهرمانان تا دسامبر ۲۰۱۷ تصویب می شود. این تغییرات از فصل ۱۹-۲۰۱۸ اعمال خواهد شد و از سال ۲۰۲۱ به نتیجه خواهد رسید. تا فصل ۱۸-۲۰۱۷ لیگ قهرمانان به شکل فعلی خواهد ماند.

رئال مادرید، یوونتوس، پاریسن ژرمن و منچستریونایتد چهار باشگاهی بودند که در نظر داشتند به طور کلی لیگ قهرمانان را به حالت تعلیق در بیاورند و تورنمنتی به نام سوپرلیگ اروپا را جایگزین آن کنند اما یوفا با تغییر شرایط لیگ قهرمانان در نظر دارد که دل باشگاه های بزرگ را بدست بیاورد و جلوی حذف این تورنمنت را بگیرد.

با تغییر قوانین، چهار تیم برتر چهار لیگ برتر اروپا بر اساس رنکینگ یوفا سهمیه صعود مستقیم به مسابقات را خواهند داشت. در حال حاضر اسپانیا، انگلیس، آلمان و ایتالیا چهار تیم برتر مسابقات هستند. کشورهای پنجم و ششم رنکینگ یوفا هم دو سهمیه مستقیم و دو سهمیه برای حضور در مسابقات راهیابی خواهند داشت.

۱۱۴۰

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,