ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

تسنیم خبر می‌دهد

۲۶ مهر ۱۳۹۵ – ۱۰:۵۳

کنکره راهبردی نفت و نیرو

دومین کنگره نفت و نیروی ایران صبح امروز با محوریت راهبردهای توسعه و سرمایه گذاری در بخش نفت و نیروی ایران آغاز به کار کرد و سخنرانان متعددی برای دو روز برگزاری این کنگره معرفی شده اند که در بین آنها نمایندگان شرکتهای توتال، BP و شلمبرجر دیده می شوند.

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، باشگاه اندیشه‌ورزان نفت و نیروی ایرانیان که نهادی غیردولتی است اما از وجود «بیژن زنگنه» وزیر نفت، «محمد رضا نعمت‌زاده» وزیر صنعت، معدن و تجارت، «محمد نهاوندیان» رئیس دفتر رئیس جمهور، «سید ابوالحسن سیدخاموشی» از وزرای سابق راه و ترابری، «مسعود نیلی» مشاور اقتصادی رئیس جمهور، «محمد ایروانی» مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت انرژی دانا و «محمد ملاکی» رئیس هیئت مدیره هلدینگ گسترش انرژی پاسارگاد در هیئت امنا بهره می گیرد، امروز دومین کنگره راهبردی نفت و نیروی ایران را در هتل المپیک تهران آغاز کرد.

این باشگاه سال گذشته نیز نخستین کنگره راهبردی نفت و نیرو را برگزار کرد. در این کنگره، رونمایی از قراردادهای جدید نفتی فراهم کننده زمینه برداشتن گامهای پرشتاب‌تر اقتصادی در کشور اعلام شد و اکنون شاهد به اجرا رسیدن مدل جدید قراردادهای نفتی کشور هستیم. پس دور از ذهن نیست که امروز دومین کنگره راهبردی نفت و نیروی ایران که با دعوت این باشگاه از معاون اول رئیس جمهور و وزرای نفت و نیروی ایران آغاز به کار کرده، راهبردهای نفت و نیروی کشور را برای سال پیش رو مشخص کند.

دومین کنگره نفت و نیروی ایران صبح امروز با محوریت "راهبردهای توسعه و سرمایه گذاری در بخش نفت و نیروی ایران" آغاز به کار کرد و سخنرانان متعددی برای دو روز برگزاری این کنگره معرفی شده اند.

سخنرانان این دوره بدین شرح هستند.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

مجله
Mostafa ارسال127 روز قبل