ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

در گفتگوی تسنیم با قائم‌مقام وزیر جهاد کشاورزی:

۰۷ مهر ۱۳۹۵ – ۰۰:۰۴

مهر فرد

قائم‌مقام وزیر جهاد کشاورزی گفت: برای تنظیم بازار گوشت قرمز در کشور عرضه گوشت برزیلی افزایش و به‌زودی واردات دام سبک از کشورهای ارمنستان مغولستان صورت می‌گیرد.

علی‌اکبر مهرفرد در گفتگو با خبرنگار بخش کشاورزی خبرگزاری تسنیم اظهار کرد: برای تنظیم بازار ایام ماه محرم به بازرگانی دولتی ابلاغ شد است حدود  30 هزار تن برنج خارجی در استان‌ها توزیع کند.

وی افزود:  به مناسبت این ایام برای تنظیم بازار علاوه بر برنج، مرغ و روغن مورد نیاز بازار مصرف، بر اساس ابلاغی که صورت گرفته است طی  روزهای آینده در بازار توزیع می‌شود.

قائم‌مقام وزیر جهاد کشاورزی در امور بازرگانی ادامه داد:  برای تنظیم بازار عرضه گوشت برزیلی منجمد بیشتر می شود و ترتیبی اتخاذ  شد که از کشورهای اطراف گوشت گرم سبک در کنار گوشت منجمد سنگین وارد شود.

وی با اشاره به اینکه واردات دام سبک از کشورهای همسایه که دمایی نزدیک به دمای هوایی ایران دارند، صورت می‌گیرد تصریح کرد: این کشورها شامل ارمنستان مغولستان و کشوهایی  نزدیکی که ما با آنها ارتباط داریم، است

به گزارش تسنیم قیمت گوشت گوسفندی در هفته‌های اخیر افزایش قیمت چشمگیری داشته به‌طوری‌که نرخ هر کیلوگرم شقه بدون دنبه در بازار مصرف به ۳۴ تا ۳۵ هزار تومان رسیده است.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال147 روز قبل