ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

معرفی پرفروش ترین خودروی های جهان در۲۰۱۶

فهرست پرفروش ترین خودروهای جهان مربوط به نیمه نخست سال ۲۰۱۶ میلادی منتشر شد و در آن نام ۱۰۰ مدل خودرو که بیشترین تعداد از آنها به فروش رسیده است آورده شد تا کمپانی های آسیایی بار دیگر نشان دهند رقبای آمریکایی خود را پشت سر گذاشته اند.

این لیست که بر مبنای «پایگاه داده جهانی خودرو F2M» منتشر شده است، میزان فروش بیش از ۲۷۰۰ مدل خودرو در ۱۴۰ کشور بزرگ جهان را مورد تحلیل قرار داد و بر اساس آنپرفروش ترین خودروجهان مشخص شد.

بر اساس این لیست اعلام شد در شش ماه نخست سال جاری میلادی فروش خودروهای سبک شهری در جهان نسبت به مدت مشابه سال قبل با رشد ۳٫۰ درصدی به ۴۵٫۸ میلیون دستگاه رسید.

پرفروش ترین خودروهای جهان در سال ۲۰۱۶ میلادی معرفی شدند.

کمپانی تویوتای ژاپن تنها در هشت ماهه اول امسال بیش از ۸۳۶ هزار دستگاه خودرو کرولا در سراسر جهان به فروش رسانده که جایگاه اول را از آن خود کرده است.

 اسامی پرفروش ترین خودروهای جهان

 

پرفروش ترین خودروها

تویوتا کرولا به عنوان پرفروش ترین خودرو معرفی شد

پرفروش ترین خودروها

فورد رتبه دوم

پرفروش ترین خودروها

رتبه سوم فولکس واگن

در جایگاه دوم کمپانی فورد آمریکا قرار دارد که مدل F-Series توانسته ۶۴۲ هزار دستگاه خودرو رو به بازار عرضه کند و رشدی ۹٫۲ درصدی را برای این شرکت به ارمغان بیاورد.

شرکت فولگس واگن هم با مدل VW Golf توانسته با عرضه ۶۳۴ هزار دستگاه خودرو در مکان سوم پرفروش ترین خودروهای جهان قرار گیرد.

همچنین خودروهای فورد فوکوس، هیوندا النترا، تویوتا راو ۴، فولکس واگن پولو، هوندا سی آر وی، تویوتا کمری و شورولت سیلورادو در مکان های بعدی پرفروش ترین خودروهای جهان قرار گرفته اند.

تصاویر پرفروش ترین خودروهای جهان در سال ۲۰۱۶

منبع : namnak.com

مجله