ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

۳۰ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۹:۱۱

اتحادیه اروپا

اقدام پارلمان اروپا در تحریم کالاهای تولید شده در شهرک‌های صهیونیستی، رژیم اشغالگر را بر آن داشت تا با ایجاد لابی صهیونیستی حامی شهرک سازی در اراضی اشغالی فلسطین در قلب پارلمان اروپا، تصمیمات آن را علیه فرایند شهرک سازی لغو کند.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم به نقل از شبکه العالم، "اودی سیگل" تحلیلگر مسائل سیاسی شبکه ۲ تلویزیون رژیم صهیونیستی در این باره گفت: "تحریم هایی را که پارلمان اروپا علیه شهرک نشینان به اجرا می گذارد، برای آنان عادی شده است."

وی اظهار داشت: "فعالان شهرک نشین موفق شدند لابی حامی خود را در قلب پارلمان اروپا ایجاد کنند. این اقدام مهم و استثنایی از سوی یوسی داگان رئیس شورای شهر اقلیم شمرون است."

به گفته سیگل، وی با نماینده چک در پارلمان اروپا که پیش از این معاون رئیس جمهور چک بود دیدار، و گروهی موسوم به "دوستان رژیم اسرائیل" را ایجاد کرد، که در واقع لابی حمایت از شهرکهای یهودا و سامره است.

سیگل افزود: "این لابی ماه آینده رسما فعالیت خود را آغاز می کند، و کنفرانس بزرگی را علیه تحریم شهرکها برگزار می کند."

وی خاطرنشان کرد: "در راستای این فعالیتهای ۱۵۰ نماینده از پارلمان اروپا و ۳۰۰ خبرنگار از شهرکهای اسرائیل در اراضی اشغالی فلسطین بازدید کردند."

تلویزیون رژیم صهیونیستی در همین حال اظهارات "پیتر ماخ" نماینده جمهوری چک در پارلمان اروپا را در این باره پخش کرد.
وی گفت: "تصمیم گرفتم تعدادی از نمایندگان در اتحادیه اروپا را گرد هم آورم و گروه حامی شهرکهای یهودا و سامره را در پارلمان اروپا ایجاد کنم. اتحادیه اروپا عملا به اسرائیلیها لطمه می زند."

انتهای پیام/

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال188 روز قبل