ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

۰۹ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۹:۴۲

ارمنستان

در تیراندازی گروگانگیران در پایتخت ارمنستان یک پلیس این کشور کشته شد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم و به نقل از اسپوتنیک، در ادامه ناآرامی‌ها در ایروان پایتخت ارمنستان، گروگانگیران مسلح با آتش گشودن به‌سمت پلیس یک تن از آنان را کشت.

چند روز پیش گروهی مسلح که خواستار آزادی "جیریر سفیلیان" رهبر مخالفان ارمنستان هستند با حمله به ساختمانی دولتی در شهر ایروان افراد حاضر در این ساختمان را به گروگان گرفتند.

نیروهای پلیس ارمنستان نیز از چند روز قبل اطراف ساختمان را محاصره و خیابان‌های منتهی به این ساختمان را مسدود کردند.

از شب گذشته نیز با اضافه شدن عده‌ای تظاهرات کننده به محل حادثه درگیری‌ها در ایروان تشدید شد به‌طوری که پلیس ارمنستان برای متفرق کردن معترضان به زدوخورد با آنها پرداخت که در جریان این خشونت‌ها ۶۰ نفر زخمی شدند و پلیس ارمنستان نیز اعلام کرد که بیش از ۲۶ نفر در جریان درگیری‌ها و ناآرامی‌های جدید در شهر ایروان بازداشت شده‌اند.

در همین حال درگیری مسلحانه‌ای نیز بین نیروهای پلیس ارمنستان و گروهی از معترضان و مخالفان به وقوع پیوست.

اما بعد از ظهر امروز شنبه سرویس امنیت ملی ارمنستان اعلام کرد که گروگانگیران مسلح ساعتی وقت دارند  تا خود را تسلیم پلیس و ساختمان تصرف شده را ترک کنند، اما به‌گفته پلیس ارمنستان افراد مسلح حاضر به تسلیم نشدند و با گشودن آتش به‌سمت پلیس، یک نیروی پلیس ارمنستان را کشتند.

سرویس امنیت ملی ارمنستان در بیانیه خود از گروه مسلحی که ساختمان دولتی ایروان را اشغال کرده بودند خواسته بود تا بدون مقاومت سلاح‌های خود را بر زمین گذاشته و تسلیم مقامات امنیتی شوند.

انتهای پیام/*

منبع : tasnimnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال208 روز قبل