ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

قاسمی با محکومیت انفجارهای ترکیه مطرح کرد

۲۸ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۸:۰۱

بهرام قاسمی

سخنگوی وزارت خارجه ایران گفت که بنظر می‌رسد دست‌های پلید و شومی در جهت ایجاد ناامنی و بی ثبات کردن منطقه به خصوص در کشورهای اسلامی تلاش‌های مذبوحانه خود را تشدید کرده است.

به گزارش حوزه سیاست خارجی خبرگزاری تسنیم، بهرام قاسمی، سخنگو و رئیس مرکز دیپلماسی عمومی و رسانه‌ای وزارت امور خارجه، انفجارهای تروریستی اخیر در ترکیه را به شدت محکوم کرد.

سخنگوی وزارت امور خارجه انفجارهای شب گذشته در شهر وان و انفجار امروز در شهر الازیغ در شرق ترکیه را که منجر به کشته و زخمی شدن تعداد قابل توجهی از مردم بی گناه شده است را به شدت محکوم و با مردم و دولت کشور دوست و همسایه ترکیه اظهار همدردی کرد و تسلیت دولت و مردم ایران را به خانواده قربانیان این حوادث تلخ ابراز داشت.

وی همچنین اظهار داشت همانگونه که بارها اعلام داشته‌ایم جمهوری اسلامی ایران توسل به زور و هرگونه اقدام خشونت آمیز و تروریستی را در هر شکل و در هر کجا به شدت محکوم و کشتار انسان‌های بی گناه را تقبیح و آن را یک جنایت بشری تلقی می‌نماید.

قاسمی تاکید نمود بنظر می‌رسد دست‌های پلید و شومی در جهت ایجاد ناامنی و بی ثبات کردن منطقه به خصوص در کشورهای اسلامی تلاش‌های مذبوحانه خود را تشدید کرده است و لازم است دولت ها و مردم منطقه با هوشیاری تمام در مقابل این گونه اقدامات مخرب و ضد بشری با درایت و هوشمندی بیشتری برخورد نمایند. بی شک این گونه اعمال تروریستی هرگز نمی‌تواند به اهداف ضد انسانی تروریست ها کمک نماید. بلکه بنظر می‌رسد این نوع اقدامات باعث همبستگی هرچه بیشتر مردم و ملت های منطقه برای مبارزه با این اعمال وحشیانه خواهد شد.

انتهای پیام/

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال189 روز قبل