ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود –  تیم فوتبال جوانان کشورمان در اولین بازی اش در مرحله نهایی رقابتهای جوانان آسیا مقابل قطر به تساوی یک بر یک رسید.

به گزارش وبسایت نود ، تیم فوتبال جوانان کشورمان در نخستین دیدار خود در رقابت‌های فوتبال قهرمانی زیر ۱۹ سال آسیا به میزبانی بحرین از ساعت ۲۰ امشب (جمعه) به مصاف قطر رفت که در نهایت بازی با نتیجه تساوی یک بر یک به پایان رسید.

امیرحسین پیروانی، سرمربی تیم جوانان کشورمان در این دیدار شهاب عادلی، عارف غلامی، نیما طاهری، محمد سلطانی‌مهر، ابوالفضل رزاق‌پور، شاهین عباسیان، امید نورافکن، علی شجاعی، محمدمهدی مهدیخانی، رضا شکاری و رضا کرملاچعب را از ابتدا به میدان فرستاد.

در این بازی ابوالفضل رزاق پور در دقیقه ۳۹ به اشتباه دروازه ایران را باز کرد تا قطری ها یک بر صفر پیش بیفتند اما در نیمه دوم خود رزاق پور روی یک شوت زیبای از راه دور دروازه قطر را باز کرد تا بازی به تساوی کشیده شود.

تیم فوتبال جوانان کشورمان در این دوره از رقابت‌های در گروه C رقابت‌ها با ژاپن، قطر و یمن هم‌گروه است. دیگر دیدار این گروه نیز پیش از این برگزار شد که با نتیجه ۳ بر صفر به سود ژاپن به پایان رسید.

 

۲۰۲۰

مجله