ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – برترین داور لیگ برتر پانزدهم گفت: در نیم‌فصل گفته بودم می‌خواهم برترین داور لیگ پانزدهم شوم.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس، محسن ترکی پس از انتخابش به عنوان برترین داور فصل گذشته گفت: ابتدا باید از شرکت نامینو تشکر کنم که حامی مالی داوران بود و امروز هم برای اولین بار شاهد برگزاری یک مراسم شکیل و باشکوه برای داوران بودیم. باید از استاد بهلولی هم یاد کنم که جایش خالی است. از شهید مدافع حرم طهماسبی و محمد سخندان هم باید یاد کنم.

وی ادامه داد: من با فغانی در مالزی برای کلاس داوری مسابقات مقدماتی جام ملت‌های آسیا بودم، درآنجا همه به ما می‌گفتند که خیلی خوب است که کشور شما امنیت دارد، آن هم در حالی که همه کشورهای اطراف شما دچار تنش و حاشیه هستند، ما این امنیت را مرهون این عزیزان هستیم.

برترین داور لیگ برتر پانزدهم در مورد دریافت سوت طلا گفت: من در نیم‌فصل در جمع داوران گفتم که هدفم کسب عنوان برترین داور است و به هدفم رسیدم، هر کسی می‌تواند برترین داور فصل شود. اما من برای رسیدن به این هدف سخت تلاش کردم.

ترکی افزود: حسین زرگر هم داور برتر نیم‌فصل دوم شد که باید به او تبریک بگویم. امیدوارم در شروع فصل جدید شاهد احترام گذاشتن به داوران از سوی مربیان و بازیکنان و مدیران تیم‌ها باشیم. احترام هم در داخل زمین و هم خارج از زمین. احترام به تماشاگران عزیز هم فراموش نشود، می‌توانیم فوتبالمان را در سایه احترام رشد و پیشرفت دهیم.

 

2020

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,