ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

۱۶ مهر ۱۳۹۵ – ۱۰:۳۵

شورای امنیت

مقامات رژیم صهیونیستی نگران هستند که جلسه هفته آینده شورای امنیت به عرصه‌ای برای محکومیت‌های بین المللی علیه این رژیم تبدیل شود.

به گزارش گروه بین الملل خبرگزاری تسنیم، روزنامه صهیونیستی هاآرتص، با اشاره به نشست هفته آینده شورای امنیت که قرار است برای بررسی ساخت شهرکهای صهیونیستی در کرانه باختری و شرق قدس اشغالی برگزار شود، نوشت: در این نشست تصمیماتی گرفته نخواهد شد ولی انتظار می‌رود که به صورت علنی برگزار شود.

به نوشته این روزنامه وزارت خارجه رژیم صهیونیستی نگران است که جلسه شورای امنیت به عرصه‌ای برای محکومیت بین‌المللی علیه سیاست این رژیم در کرانه باختری تبدیل و زمینه ای برای ایجاد تصمیم علیه شهرکها در شورای امنیت بعد از انتخابات آمریکا فراهم شود.

هاآرتص همچنین نوشت که ارزیابی‌های محافل صهیونیستی حاکی از آن است که این نشست با حضور همه اعضای شورای امنیت برگزار خواهد شد و فلسطینی‌ها و کشورهایی که برای برگزاری این نشست تلاش کردند، به شکلی استثنایی موفق شدند این نشست را از نشستی غیر علنی به نشستی علنی تبدیل کنند.

به نوشته این روزنامه صهیونیستی، نگرانی‌ها نزد مقامات اسرائیلی ناشی از این است که آنها می ترسند این نشست غیر رسمی مقدمه ای برای برگزاری نشست رسمی ماهانه درباره اوضاع خاورمیانه که بیست و هشتم ماه جاری میلادی برگزار خواهد شد باشد.

سرزمین فلسطین از اوایل اکتبر سال گذشته تاکنون شاهد آغاز انتفاضه قدس و درگیری بین جوانان فلسطینی و نظامیان صهیونیست است و رژیم صهیونیستی از آغاز انتفاضه قدس با اتخاذ تصمیمات و اقدامات مختلف تلاش کرده است از انتفاضه قدس و موج عملیات‌های مقاومتی فلسطینیان در اراضی اشغالی فلسطین جلوگیری کند، اما همه این تلاش‌ها به شکست انجامیده است و این انتفاضه همچنان ادامه دارد و خواب راحت را از چشمان مقامات صهیونیست گرفته است.

نظامیان صهیونیست طی روزهای گذشته چندین شهروند فلسطینی را به‌بهانه اینکه قصد اجرای عملیات علیه صهیونیست‌ها را داشتند، به شهادت رساندند.

ساخت شهرکهای صهیونیستی و اقدامات تحریک آمیز شهرک نشینان صهیونیست علیه فلسطینیان و مقدسات مسلمانان همچنان ادامه دارد.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

مجله
Mostafa ارسال143 روز قبل