ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

شهره لرستانی در خندوانه

رامبد جوان شب گذشته میزبان شهره لرستانی بود و با این بازیگر به گفتگو نشست.
لرستانی در ابتدا پس از سلام و احوال پرسی، با بیان اینکه همه انسان ها نقاط منفی و ضعف خود را پنهان می کنند، در خصوص مشکل بزرگ این روزهای جامعه هنرمندان گفت:مشکل من مشکل تمام همکاران حرفه ای در این عرصه است. فضای حرفه ما از لحاظ کاری بسیار نا امن است و کسی متولی بیکاری و یا از کار افتادگی هنرمندان نیست و همه ما در فضای تاریک و مبهمی سیر می کنیم. البته خانه تئاتر و یا خانه سینما وجود دارد اما امکانات محدودی برای اصحاب این عرصه دارند.
 شهره لرستانی و رامبد جوان

شهره لرستانی و رامبد جوان در خندوانه

وی در ادامه از نگارش فیلمنامه خود خبر داد و اظهار داشت:دو سال بیشتر می شود که تمرکزم را بر روی نوشتن گذاشته ام و آخرین کارم به عنوان فیلم سینمایی «فال» تا دو ماه آینده به کارگردانی و بازی خودم جلوی دوربین می رود.
 
پس از گفتگوی رامبد جوان با شهره لرستانی، «جناب خان» وارد صحنه شد و به افتخار تمام لرستانی های خونگرم کشورمان، قطعه ای را با گویش محلی لری خواند. رامبد جوان در پایان، با پیشنهاد اسم های انتخابی خود، مسابقه ای را با موضوع انتخاب عنوان برای کمپین حمایت از تولیدات داخلی برگزار کرد.

فیلم اجرای ترانه لری توسط جناب خان

ترانه لری جناب خان برای شهره لرستانی در خندوانه + فیلم

منبع : namnak.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,