ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری فارس، دونالد ترامپ در جریان یک سخنرانی در ایالت پنسیلوانیا، نامزد دموکرات انتخابات ریاست جمهوری ۲۰۱۶ آمریکا را به عدم وفاداری به شوهرش متهم کرد.

نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا که اخیرا تهدید کرده، «خیانت‌های جنسی» بیل کلینتون و اقدامات هیلاری کلینتون در این باره را پیش خواهد کشید، در این خصوص یک اظهارنظر جنجالی نیز کرده است.

به گزارش پولیتیکو، دونالد ترامپ در سخنرانی در جمع حامیانش در شهر مانهیم ایالت پنسیلوانیا که روز شنبه انجام شد، رقیب و نامزد دموکراتش را به عدم وفاداری به شوهرش متهم کرده است.

او گفت: «تنها وفاداری هیلایر کلینتون، وفاداری به کمک‌کنندگان مالی و وفاداری به خودش است. اگر شما بخواهید حقیقت را بدانید، من فکر نمی‌کنم او حتی به بیل(کلینتون) هم وفادار باشد».

ترامپ که پیشتر بیل کلینتون را «بزرگترین سوءاستفاده‌کننده از زنان در تاریخ سیاست» خوانده بود، در سخنرانی شهر مانهیم، بار دیگر موضوع روابط خارج از زناشویی بیل کلینتون را پیش کشید.

نامزد جمهوریخواه انتخابات ریاست جمهوری آمریکا ضمن اتهام زدن به کلینتون درباره عدم وفاداری به شوهرش، خطاب به حامیانش افزود: «دوستان! واقعا او(هیلاری کلینتون) چرا باید وفادار باشد. او چرا باید وفادار باشد».

انتهای پیام/م

http://fna.ir/RSNUR9

منبع : farsnews.com

مجله