ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

سیاوش محبی دقایقی پیش در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شرق استان تهران به اشاره به وضع ترافیکی در محورهای شرق استان تهران اظهار کرد: ترافیک در محورهای هراز و فیروزکوه از استان‌های شمالی کشور به سمت شهر تهران سنگین و روان است.

وی افزود: با توجه به بار سنگین برگشت ترافیک از استان‌های شمالی به سمت تهران، محدودیت‌هایی امروز در محورهای شرق استان تهران اجرا شده است.

فرمانده پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران ادامه داد: از ساعت ۱۴ امروز تا ۲ بامداد روز بعد، تردد انواع وسیله نقیله از رودهن به آب‌اسک ممنوع بوده و مسیر به صورت یک‌طرفه است.

محبی تصریح کرد: همچنین تردد تریلر و کامیون به جز حاملان مواد فاسدشدنی و سوختی در محورهای هراز و فیروزکوه تا پایان تعطیلات ممنوع است.

وی با اشاره به کنترل محورهای شرق استان تهران توسط نیروهای پلیس‌راه تصریح کرد: گشت‌های پلیس‌راه در محورهای فیروزکوه، هراز و امام رضا (ع) حضور دارند و ترددها را کنترل می‌کنند و خوشبختانه امروز حادثه‌ خاصی در این محورها به وقوع نپیوسته است.

فرمانده پلیس‌راه ویژه شرق استان تهران توصیه کرد: رانندگان با سرعت مطمئنه و پرهیز از عجله و شتاب حرکت کنند تا صحیح و سالم به مقصد و به آغوش گرم خانواده‌های خود برسند؛ با توجه به اینکه سفر باعث خستگی می‌شود، رانندگان برای بازگشت دو تا سه برابر زمان در نظر بگیرند.

انتهای پیام/۶۷۰۱۵/ک۲۰/

http://fna.ir/Z2RGOU

منبع : farsnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,