ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

دادستان کرج در گفت‌و‌گو با تسنیم عنوان کرد

۳۰ مرداد ۱۳۹۵ – ۰۱:۰۵

حاجی رضا شاه کرمی / دادستان کرج

دادستان مرکز استان البرز از تشکیل پرونده قضایی برای شهردار یکی از استان‌های همجوار البرز در رابطه با عوارض خودرو ماشین‌های کرج خبر داد.

 حاجی‌رضا شاه‌کرمی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در کرج اظهار داشت: پرونده‌ای درباره شهردار یکی از استانهای همجوار و یکی از شهرستانهای استان البرز به همراه چند دفتر اسناد رسمی در دستگاه قضایی در کرج تشکیل شده است.

وی افزود: تخلفات این افراد به این صورت بوده که فیش‌های عوارض خودرو مربوط به کرج را با دفاتر اسناد رسمی یکی از شهرستانهای همجوار و شهرداری‌های اقماری هماهنگی کرده و در آن شهرداری پرداخت کرده‌اند که سبب تضییع حقوق شهرداری کرج شده است.

دادستان عمومی و انقلاب کرج بیان کرد: این موضوع به ضرر شهروندان خریدار خودرو که باید عوارض خود را در کرج پرداخت می‌کردند بوده و حجم تخلف نیز مبلغ بالایی است.

شاکرمی با بیان اینکه به عنوان مثال خودروی خریداری شده در کرج به جای دیگری توسط این دفترخانه‌ها در استان همجوار و یکی از شهرستانهای البرز برای پرداخت عوارض هدایت می‌شد، افزود: عوارض یک سال در محل معرفی شده خارج از کرج پرداخت می‌شد و خریدار بعد از انتقال متوجه می‌شد که باید مجددا عوارض خودرو را پرداخت نماید.

وی با اشاره به اینکه مردم و شهرداری در این زمینه متضرر می‌شوند، تصریح کرد: در این زمینه پرونده قضایی در کرج  تشکیل شده است.

انتهای پیام/

    منبع : tasnimnews.com

    اخبار

    برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

    Mostafa ارسال154 روز قبل