ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

اجمالی/ عضو شورای علمای اسلامی بحرین با حضور در تسنیم:

۱۱ مرداد ۱۳۹۵ – ۱۷:۳۴

حضور شیخ محمد حسن خجسته عضو شورای علمای بحرین در باشگاه خبری پویا

عضو شورای علمای اسلامی بحرین تأکید کرد تمامی تحصن‌کنندگان در اطراف منزل «شیخ عیسی قاسم» آماده شهادت هستند و در صورت تعدی به شیخ با سینه‌های خود با گلوله‌های نظام مقابله می‌کنند.

«شیخ محمد حسن خجسته» عضو «شورای اسلامی علمای بحرین» با حضور در باشگاه خبرنگاران تسنیم (پویا)، سناریوهای احتمالی ملت بحرین برای رویارویی با اقدامات آل خلیفه علیه «شیخ عیسی قاسم» رهبر بزرگ شیعیان این کشور را بررسی کرد.

 خجسته با اشاره به حضور شبانه‌روزی شهروندان بحرین در اطراف منزل شیخ عیسی قاسم تأکید کرد، کسی که امروز به منطقه الدراز (محل سکونت شیخ عیسی قاسم واقع در شمال غرب منامه پایتخت بحرین) می‌آید، می‌داند هدف قرار خواهد گرفت و احتمال کشته شدن وجود دارد و همگی آماده شهادت هستند.

وی افزود که امروز علما مدیریت اوضاع را در منطقه الدراز به‌عهده دارند، هدف آنها یکی است و تمامی علما در این مورد اتحاد دارند.

عضو شورای اسلامی علمای بحرین همچنین تأکید کرد نظام این کشور با تعرض به شیخ  عیسی قاسم تمامی گروه‌های معارض این کشور را دور هم جمع کرد، کاری که طی پنج سال مبارزه مردم بحرین رخ نداده بود. همه آنها حول نماد شیخ عیسی قاسم جمع شده‌اند و همه جریان‌های معارض شیخ عیسی قاسم را خط قرمز خود می‌دانند.

این روحانی تبعید شده بحرینی تصریح کرد اگر حکومت اقدام به بازداشت شیخ عیسی قاسم کند تمامی گزینه‌ها برای ملت بحرین مطرح خواهد بود و ملت آمادگی دارد تا با سینه خود با گلوله‌های نظام مقابله کند.

مشروح این گفت‌وگو به‌زودی به‌روی خروجی خبرگزاری تسنیم قرار خواهد گرفت.

انتهای پیام/*

منبع : tasnimnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال208 روز قبل