ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

حسن صادقی سخنگوی خانه کارگر در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب خبرگزاری فارس، با اشاره به تجمع امروز کارگران در مقابل ساختمان پارلمان اظهار داشت: این تجمع نه در حمایت از وزیر کار بوده و نه در مخالفت علیه وی.

خبرگزاری ایلنا گزارش کرده این تجمع امروز برای حمایت از ربیعی وزیر کار در مقابل مجلس شورای اسلامی صورت گرفته است.

صادقی تاکید کرد که این مراسم توسط اتحادیه پیشکسوتان جامعه کارگری و برای مطالبه کردن 107 میلیارد تومان طلب از دولت برگزار شده است.

سخنگوی خانه کارگر 107 میلیارد تومان طلب کارگران را معوقات جمع شده از همه دولت‌ها عنوان و تصریح کرد: ما در اعتراض به در نظر نگرفتن سهم تامین اجتماعی جلوی مجلس تجمع کردیم و از نمایندگان خواستار حمایت از صندوق تامین اجتماعی شدیم.

وی ادامه داد:‌حرف ما این است که موتور توسعه هر کشور تامین اجتماعی آن کشور است که در کشور ما همواره از منظر سیاسی به این توسعه نگاه شده است.ما انتظار داشتیم که این مجلس مسیر دیگری را بپیماید. به همین دلیل از نمایندگان خواستار تغییر نگاه خود به صندوق تامین اجتماعی هستیم.

صادقی در پاسخ به این پرسش که ارزیابی شما از عملکرد وزیر کار چیست، گفت: ما آقای ربیعی را انسانی سالم و تئوریسینی والا می‌دانیم اما مدیر اجرایی توانمندی نیست. چرا که انتظار داشتیم در وزارت کار انقلابی عمل کند.

سخنگوی خانه کارگر تاکید کرد: اگر آقای ربیعی به نصایح دلسوزان نظام فکر می‌کرد و آدم‌های منفعت‌طلب را کنار می‌گذاشت امروز بر علیه دولت مظلوم یازدهم چنین اقداماتی صورت نمی گرفت.

انتهای پیام/

http://fna.ir/N3J0NN

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,