ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – مهاجم تیم فوتبال ذوب‌آهن گفت: جای قاسم حدادی‌فر پرنشدنی است، اما باید با دوندگی بیش‌تر تلاش کنیم تا غیبت او به چشم نیاید.

به گزارش وبسایت نود و به نقل از فارس ، مرتضی تبریزی در مورد قهرمانی ذوب‌آهن در سوپرجام فوتبال ایران گفت: بازی سختی بود همه ما ناراحت مصدومیت حدادی‌فر بودیم و می‌خواستیم قهرمان شویم تا آن را به عنوان هدیه کوچکی به حدادی‌فر تقدیم کنیم.

وی در مورد وضعیت ذوب‌آهن قبل از شروع لیگ برتر عنوان کرد: شرایط‌مان بسیار خوب است، مصدومیت حدادی‌فر شوک بزرگی به تیم بود، او برایمان یک تیم بود.

مهاجم ذوب‌آهن در رابطه با اینکه گفته می‌شود قرار است جای خالی حدادی‌فر با یک بازیکن برزیلی پر شود، تصریح کرد: 3 سال با حدادی‌فر هم‌تیمی بودم و وقتی هم که بچه بودم به بازی‌های او علاقه داشتم. جای او پرنشدنی است، اما باید بیشتر بدویم تا نبود حدادی‌فر کم‌تر احساس شود.

تبریزی در مورد اینکه ذوب‌آهن مهره‌های زیادی از دست داده است، خاطرنشان کرد: 4-3 بازیکن از دست دادیم، اما شاکله اصلی بازی را حفظ کردیم. نفرات موردنیاز تیم جذب شدند که امیدواریم در لیگ آینده هم حرف برای گفتن داشته باشیم.

 

2020

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,