ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

سلمان خان بازیگر بالیوود تبرئه شد 

سلمان خان بازیگر مشهور بالیوود که به جرم کشتن حیوانات در حال انقراض محکوم به زندان شده بود تبرئه شد.

 سلمان خان به همراه هفت نفر دیگر به قتل یک غزال و دو بز کوهی تحت محافظت در راجستان در سال ۱۹۹۸ متهم شده بود.

سلمان خان

عکسهای سلمان خان

این بازیگر پیشتر در دادگاهی به جرم دو مورد شکار غیرقانونی به ترتیب به یک و پنج سال تحمل زندان محکوم شده بود که وی از دادگاه بالاتر درخواست تجدید نظر کرده بود.

سلمان خان پنجاه ساله است از درخشان ترین ستاره های بالیوود است و در بیش از ۸۰ فیلم ظاهر شده است.

سال گذشته نیز دادگاه عالی مومبای (بمبئی) محکومیت سلمان خان را به اتهام قتل غیرعمد یک مرد بی خانمان در سال ۲۰۰۲ لغو کرد و او را از همه اتهامات مبرا دانست.

عکسهای سلمان خان

تبرئه سلمان خان

بیوگرافی مختصری از سلمان خان

 

عبدالرشید سلیم سلمان خان مشهور به سلمان خان بازیگری مسلمان هم چنین ازپتهان یاپشتون های هند و سینمایی بالیوود در تاریخ ۲۷ دسامبر سال ۱۹۶۵ متولد شد.این هنرپیشهٔ فیلم های هندی در بیش از ۸۰ فیلم هندی درخشیده است. وی پسر سیم خان هنرپیشه و فیلمنامه نویس بالیوود است.

سلمان خان در سال ۱۹۸۸ بازیگری را با بازی در نقش فرعی فیلم Biwi Ho To Aisi ساخته جی کی بهاری به سینما قدم گذاشت و اولین موفقیت تجاری خود را مدیون اولین همکاری خود با سورج در سال ۱۹۸۹ در فیلم «منه پیار کیا» می داند که خیلی در کار او تأثیر گذاشت و سلمان توانست جایزه بهترین بازیگر مرد تازه وارد را برای این فیلم به دست آورد.

سلمان خان

بیوگرافی سلمان خان

 

تبرئه سلمان خان بازیگر بالیوود از اتهام کشتن حیوانات

منبع : namnak.com

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,