ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود – رئیس فدراسیون فوتبال گفت: همان طور که کیمیا علیزاده به عنوان نخستین زن ایران موفق شد در تاریخ المپیک به مدال برسد و همه ایرانیان از این اتفاق خوشحال هستند، مطمئنا تمام هموطنان نیز از صعود تیم ملی به جام جهانی خوشحال می‌شوند.

به گزارش وب سایت نود و به نقل از فارس، مهدی تاج در خصوص سفرش به سوئیس و دستاوردهای این سفر گفت: سفر فوق‌العاده‌ای داشتیم و در همین زمینه خبرهای خوبی در راه است. این سفر دستاوردهای مطلوبی داشت ضمن اینکه جلسه خوبی را نیز با اینفانتینو رئیس فدراسیون جهانی فیفا برگزار کرده و مطالبات مالی خود را از فیفا پیگیر شدیم.

**خبرهای خوبی از سفر به سوئیس در راه است

وی افزود: در مجموع سفر موفقیت آمیزی بود چرا که پیگیری‌های لازم در مورد پول‌های بلوکه شده فدراسیون فوتبال ایران را به عمل آورده و فکر می‌کنم طی چند روز آینده اتفاقات خوبی در این مورد رخ دهد. باز هم تأکید می‌کنم که در این زمینه خبرهای خوبی در راه است.

**باید شأنیت ملی‌پوشان حفظ شود

تاج در مورد اینکه بحث لباس‌های تیم ملی به کجا انجامید گفت: یک گروه کارشناسی را تعیین کردیم و بررسی‌هایمان در این مورد آغاز شده است. ضمن اینکه مشکلات مربوط به لباس فعلی را با اسپانسر لباس‌های تیم ملی در میان گذاشته چرا که اعتقاد داریم به طور قطع باید شانیت ملی‌پوشان ما حفظ شود.

**دیگر شاهد مشکلات در تیم ملی نخواهید بود

رئیس فدراسیون فوتبال تاکید کرد: مشکلات تیم ملی یکی یکی در حال رفع شدن است و من همین جا قول می‌دهم از این پس مشکلاتی مانند لباس، پرواز چارتر و مشکلاتی از این دست را در تیم ملی فوتبال ایران نخواهید دید.

**مثل مدال علیزاده، مردم از صعود تیم ملی هم خوشحال می‌شوند

وی در مورد آخرین وضعیت کی‌روش و پیام‌هایی که او در مورد عدم حمایت از تیم ملی منتشر می‌کند گفت: ما با کی‌روش تعامل خوبی داریم و اگر او صحبتی راجع به حمایت از تیم ملی انجام می‌دهد هدف همه ما حمایت از این تیم است. همان طور که کیمیا علیزاده به عنوان نخستین زن ایران موفق شد در تاریخ المپیک به مدال برسد و همه ایرانیان از این اتفاق خوشحال هستند، مطمئنا تمام هموطنان نیز از صعود تیم ملی به جام جهانی خوشحال می‌شوند.

**کی‌روش مسئول نتایج تیم ملی است

تاج گفت: مطمئن باشید از موفقیت تیم ملی نه تنها مردم ایران بلکه کارلوس کی‌روش هم خوشحال می‌شود چون او مسئول مستقیم کادر فنی و نتایجی است که بدست می‌آورد و اگر صحبتی در زمینه تیم ملی و حمایت از این تیم انجام می‌دهد مطمئنا به دنبال نتایج خوب و وضعیتی مطلوب برای ملی‌پوشان است.

**برنامه‌‌های کی‌روش به صورت مرتب در حال اجراست

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد آخرین وضعیت تیم ملی نیز افزود: تیم ملی در حال حاضر در اردوی تدارکاتی ایتالیا به سر می‌برد ضمن اینکه شب گذشته موفق شد اولین دیدار تدارکاتی خود را با پیروزی پشت سر بگذارد. در حال حاضر همه چیز سرجایش است و همه برنامه‌های کی‌روش به طور مرتب در حال اجرا است.

**همه ما وامدار شهدا هستیم

مهدی تاج که شب گذشته در برنامه تجلیل از خانواده شهدای باغ فیض و مراسم نکوداشت این شهدا شرکت کرده بود در این مورد نیز گفت: شهیدان برای منطقه خاصی از کشور به شمار نمی‌روند و ما همه وامدار شهدای انقلاب و جنگ هستیم. ساعت ۷ صبح دیروز از سوئیس به ایران رسیدم و این کمترین کاری بود که می‌توانستم انجام دهم و به احترام خانواده شهدا به اینجا آمدم.

 

۲۰۵۱

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,