ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

به گزارش خبرگزاری فارس، مهدی تاج در حاشیه مراسم بدرقه تیم ملی فوتسال در جمع خبرنگاران گفت: فوتسال تیم پنجم دنیاست و این تیم ملی برای کشور مهم است. همه مسئولان آمدند و از فوتسال انتظار دارم که این رده بندی را حفظ کنند یا پایین‌تر بیایند.

وی ادامه داد: هم فوتسال و هم فوتبال ساحلی در رده پنجم جهان است و امیدوارم فوتسال رده‌بندی را پایین بیاورند. من پارسال به آنها قول یک پاداش داده بودم که آن را واریز کردم. تیم ملی فوتسال مثل تیم ملی فوتبال هر بردی که بیاورند پاداش می‌گیرند.

وی در مورد علت اینکه مراسم بدرقه خیلی مختصر بود، گفت: فضا و زمانی که داشتیم همینقدر بود. سرمربی تیم نمی‌خواست زمان تمرینش از دست برود و ما هم تلاش کردیم مراسم بدرقه خوبی برگزار کنیم، قرآن و دعای بدرقه خوانده شد و پاداشی اهداء کردیم.

تاج در مورد لبا‌س‌های تیم ملی فوتسال که با مارک جیووا است، گفت: آدیداس در آینده با ما قرارداد می‌بندد و زمان اجرایی شدن آن سال آینده است. جیووا اکنون همه رده‌های ملی را پوشش می‌دهد. در حال حاضر فقط تیم ملی فوتبال بزرگسالان ما آدیداس می‌پوشد و وقتی این قرارداد نهایی شد به سمت آن می‌رویم.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد اینکه آدیداس‌های تیم ملی کیفیت لازم را نداشت، گفت: این بهترین آدیداسی بود که تیم ملی پوشید. آدیداس همین است، لباس درجه ۲ ، ۳ و درجه نیم نبود. این بهترین برند بود، فقط گفته می‌شد اگر خط‌های روی شانه بازیکنان مشکی بود بهتر بود که در آن صورت شبیه لباس تیم ملی آلمان می‌شدیم و به همین دلیل خطوط سفید ماند.

تاج در مورد اتفاق تلخی که برای روح‌الله بختیاری ماساژور تیم ملی فوتسال رخ داده گفت: به ما گفتند که اتفاق خاصی برایش رخ داده و ما هم در حد توان کمک می‌کنیم و به او سر می‌زنیم. به ما پیشنهاد دادند که قراردادش تمدید شود که اگر بتوانیم این کار را می‌کنیم تا این دوره او را طی کنیم.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد انتخابات شائبه دار هیأت فوتبال اصفهان گفت: یک هیأت ۳ نفره صلاحیت کاندیداها را تائید می‌کند، من در قزوین و کرج خودم حضور داشتم که این انتخابات‌ها را برگزار کردند. یکی از شرایطی که توسط هیأت ۳ نفره تائید می‌شود ساکن بودن است که هراتیان گفته است ساکن هستیم و این هم قابل اثبات است و اگر او با خانواده‌اش در اصفهان باشد مشکلی وجود ندارد.

تاج در مورد اتفاقات بازی ایران و قطر و نامه فیفا گفت: فیفا نامه‌ای به ما داده و در آن نوشته که محرومیتی برای کی‌روش و بازیکنان ما در نظر گرفته نشده، آنها کاری هم نکردند که محروم شوند. تماشاگران ایرانی هم یکی از بهترین روزهای خودشان را پشت سر گذاشتند، فقط در این نامه از رفتار نکونام چند سئوال شده و علت حضورش در میدان و نوع خوشحالی‌اش سئوال پرسیدند که به آن پاسخ می‌دهیم. نکونام هم نحوه خوشحالی‌اش به گونه‌ای بود که قطری‌ها دچار سوء تفاهم شدند وگرنه او هم کاری نکرده است، از نحوه خوشحالی او بد برداشت شده بود و این نوع خوشحالی را توهین آمیز تلقی کرده‌اند.

رئیس فدراسیون فوتبال در مورد نامه‌ای که به فیفا نوشته است، گفت: من در مورد عربستان به فیفا نامه نوشتم و تأکید کردم که کشورمان امن است و این هم به خاطر لیگ قهرمانان آسیا نوشتم زیرا ۲۵-۲۶ روز دیگر مراسم قرعه‌کشی برگزار می‌شود و نباید عربستان بگوید که به ایران نمی‌آید. عربستان نباید اجازه گفتن چنین چیزی را داشته باشد، کشور ما کاملاً امن است و آنها نباید مسائلی خارج از واقعیت را مطرح کنند. ما حتی میزبان بازی‌های عراق و سوریه هم هستیم.

تاج در مورد بحث تبلیغات محیطی گفت: عابدینی زحمت خوبی کشیده و دو باشگاه استقلال و پرسپولیس هم منافع خودشان را دارند. من به عنوان رئیس فدراسیون به دنبال این نیستم که پایم را در منافع باشگاه‌ها بکنم، من رئیس تیم ملی، پرسپولیس، استقلال، لیگ و کل فوتبال هستم. مشکل تبلیغات محیطی هم با راه‌حل میانی حل می‌شود.

انتهای پیام/

http://fna.ir/TU68RN

منبع : farsnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,