ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

تاج: با فروش تیم ها و انتقالشان از یک استان به استان دیگر مخالفیم

اخبارجدید,خبرهای جدید,اخبار جدید

رئیس فدراسیون فوتبال گفت:بهترین شرایط زمانی برای یک تیم به وجود می آید که کاملا فوتبالی و با حفظ ساختار باشگاه و ایجاد یک نظام مشخص، با طی کردن رده های مختلف باشگاهی، به لیگ برتر بیاید.

به گزارش کاپ، مهدی تاج، رئیس فدراسیون فوتبال گفت: پس از انتخاب به عنوان رئیس فدراسیون فوتبال، این نخستین مجمع انتخاباتی استانی است که در آن حضور دارم. استان البرز شرایط ویژه ای چه به لحاظ جمعیت و چه به لحاظ جغرافیایی در کشور و همچنین به لحاظ نزدیکی در تهران داشته و از این حیث استان بسیار مهمی محسوب می شود که به نظر من باید یک تیم لیگ برتری هم در این استان حضور داشته باشد.

وی در ادامه بیان کرد: در گذشته باشگاه سایپا از این استان در لیگ برتر فوتبال بوده اما بهترین شرایط زمانی برای یک تیم به وجود می آید که کاملا فوتبالی و با حفظ ساختار باشگاه و ایجاد یک نظام مشخص، با طی کردن رده های مختلف باشگاهی، به لیگ برتر بیاید و در این صورت است که می توان به شرایط، امکانات و موفقیت آن تیم امید بیشتری داشت و به همین دلیل است که ما با فروش تیم ها و انتقالشان از یک استان به استان دیگر مخالفیم.

وی در ادامه گفت: این استان سهم بسیار مهمی چه به لحاظ داوری و مربیگری و همچنین حضور بازیکنان در تیم های ملی فدراسیون در رده های مختلف داشته  و امیدوارم در ادامه نیز این روند را ادامه داده و بهبود  بخشد.

وی در ادامه با اشاره به صحبتهای عفراتی-سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان گفت: بسیار خوشحالم که سرپرست این ادراه کل در مدت اخیر توانسته صحبتهای مقدماتی را با کاندیداهای پست ریاست هیات فوتبال داشته باشد و در واقع هر فردی که در استان به عنوان رئیس هیات فوتبال انتخاب می شود، نه تنها باید ارتباط نزدیکی با اداره کل ورزش و جوانان استان داشته باشد، بلکه مطابق قوانین و مقررات فوتبال با فدراسیون در ارتباط خواهد بود.

وی در پایان گفت: امیدوارم تمام ارکان فوتبال استان و همه کسانی که به عنوان کاندیدا امروز حضور دارند  و با یکدیگر رقابت می کنند، پس از برگزاری انتخابات، رقابت خود را تبدیل به رفاقت کرده و دست در دست یکدیگر فوتبال استان را با همدلی  در مسیر درست قرار دهند.

منبع : بیتوته

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,