ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

حجت‌الاسلام اکرمی در گفت‌وگو با تسنیم:

۲۰ مرداد ۱۳۹۵ – ۰۲:۲۷

اکرامی

رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری گفت: اگر برجام تاثیری در حل مشکلات کشور داشته باشد بیش از ۳۰ درصد نیست.

حجت‌الاسلام سیدرضا اکرمی رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری در گفت‌وگو با خبرنگار سیاسی حوزه احزاب باشگاه خبرنگاران تسنیم «پویا»، با بیان اینکه به دلیل وجود مشکلات کشور من برجام را در اصل مثبت می‌دانم، گفت: با منطقی که به کار بردیم دست دنیا از بهانه خالی شد و قدرت منطق ما بر منطق قدرت آنها غلبه کرد و این بسیار اهمیت داشته است.

وی با اشاره به اینکه در قضیه برجام  نصف موضوع در دستان ما بوده و ۵۰ درصد باقی در دست طرف مقابل است، اظهار داشت: دشمنان تاکنون از خود بدعهدی و بی‌صفایی نشان داده‌اند و ما باید با مقاومت و ایستادن اهداف خود را دنبال کرده و به نتیجه برسانیم تا آنها مقاومت و ایستادگی ما را دیده و در رفتار خود تجدید نظر کنند.

اکرمی با اشاره به اینکه اگر برجام تاثیری در حل مشکلات کشور داشته باشد بیش از ۳۰ درصد نیست، تصریح کرد: بیشتر از ۷۰ درصد مشکلات داخلی است و ربطی به برجام ندارد و ما باید این مشکلات را حل کرده و دستورات مقام معظم رهبری و در راس آنها «اقتصاد مقاومتی اقدام و عمل» را در داخل کشور طراحی و عملیاتی کنیم.

رئیس شورای فرهنگی نهاد ریاست جمهوری در ادامه با اشاره به اینکه تا زمانی که مراحل ثبت نام انتخابات آغاز نشود، حرف زدن در این زمینه بی‌فایده است و ثمری ندارد، گفت: به نظر من باید حوصله کرد و منتظر ماند. انتخابات سال آینده نیز انتخابات ویژه‌ای نیست که می خواهیم برگزار کنیم و تاکنون ۳۰ انتخابات برگزار شده و این هم یکی از این انتخاباتها است.

انتهای پیام/

منبع : tasnimnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

Mostafa ارسال199 روز قبل