ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

نادر قاضی‌پور نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس با اشاره به تاکید رهبر انقلاب بر بدعهدی‌های آمریکا گفت: رهبر معظم انقلاب از روز اول مذاکرات سیاست‌های شیطان بزرگ و بدعهدی‌های آن را گوشزد می‌کرد و هشدار و تذکرات لازم را در این باره به دولتمردان می‌داد و می‌گفتند که اگر آمریکا به تعهدش عمل نکند ما نیز به تعهداتمان عمل نخواهیم کرد.

وی افزود: انتظار ما این است که اگر آمریکا به تعهداتش در برجام عمل نمی‌کند دولتمردان جمهوری اسلامی ایران نیز به تعهدات خود عمل نکنند و گوش به فرمان رهبر انقلاب در این عرصه گام بردارد. چرا که هرگاه ما به فرمایشات رهبری عمل کرده و حکم حکومتی را انجام دادیم موفقیت از آن ما بوده است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: علیرغم اینکه انتظار داریم پس از اجرای برجام شرایط اقتصادی کشور بهبود یابد اما با گذشت ۶ ماه از اجرای برجام ما تاثیری از برجام در رکود، توسعه، و رونق اقتصادی در کشورمان متاسفانه ندیدیم.

قاضی‌پور در پایان خاطرنشان کرد: شواهد و قراین بیانگر این است که با عمل به اقتصاد مقاومتی موضوع تولید ملی و اشتغال جوانان مرتفع خواهد شد و ما موفق خواهیم بود.

انتهای پیام/

 

http://fna.ir/2YI14S

منبع : farsnews.com

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,