ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

تأثیر تکان‌دهنده دختر محجبه مصری بر بازیکنان هلند  اختصاصی «تابناک باتو»؛ یکی از موضوعات جالب توجه در المپیک ۲۰۱۶ و در بخش والیبال ساحلی زنان، حضور بازیکن محجبه مصری دعاء الغباشی بود. دعاء با پوشش کامل اسلامی در این مسابقات و در مصاف با تیم آلمان حاضر شد و توجه رسانه ها را به خود جلب کرد.
 
تأثیر تکان‌دهنده دختر محجبه مصری بر بازیکنان هلند 

بنا بر این گزارش، ندا معوض نیز از جمله بازیکنان والیبال ساحلی مصر بود که پوشیده در مسابقات حاضر شد. آن دو به جای بیکینی، شلوار گشاد بلند و تی شرت های آستین دار با آرم مصر پوشیده بودند.

اما نکته جالب پس از آن اتفاق افتاد که دو بازیکن زن هلندی در مسابقه اخیر خود در مقابل استرالیا به لباس پوشیده روی آوردند و حیرت همگان را برانگیختند.

روزنامه دیلی میل انگلستان، این حرکت بازیکنان زن هلندی را تکان دهنده توصیف کرده است و آن را بی ارتباط به حجاب دختران مصری نمی داند.
 
تأثیر تکان‌دهنده دختر محجبه مصری بر بازیکنان هلند 

در شبکه های اجتماعی نیز کاربران واکنش های زیادی به این موضوع داشته و از اینکه بازیکنان هلندی لباس های پوشیده در آنچه «گرمی فوق العاده هوا» می نامند، حاضر شده اند ابراز تعجب کرده و آن را ساختارشکنانه و در عین حال شجاعانه توصیف کردند. کاربران این حرکت را متأثر از حجاب دختران مصری می دانند.

منبع : tabnakbato.ir

مجله

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,