ترفندهای رایانه

مرجع محتوای کاربردی پارسی

وبسایت رسمی برنامه نود –  مدافع – هافبک تیم فوتبال صبای قم تأکید کرد که این تیم روی اشتباهات فردی مقابل استقلال شکست خورده است. 

به گزارش وب سایت نود و به نقل از تسنیم؛ هاشم بیک‌زاده در مورد بازی دوستانه با استقلال گفت: در شرایطی که لیگ تعطیل است این بازی برای هر دو تیم خوب بود. این درست است که ما باختیم، ولی خوب بازی کردیم و چند بازیکن را هم در اختیار نداشتیم. ما روی اشتباهات فردی باختیم، ولی مهم این بود که کادرفنی صبا به خواسته‌هایش در این بازی برسد.

«قطعاً در شروع لیگ تیم بهتری خواهیم شد»، بیک زاده با بیان این جمله درباره تقابل با تیم سابقش و اینکه آیا استقلال می‌تواند به روزهای اوجش برگردد یا خیر، گفت: خوشحالم که برخی از دوستان سابقم را دیدم. استقلال تیم خوبی است و امیدوارم که به روزهای اوج برسد و هوادارانش را خوشحال کند.

مدافع – هافبک پیشین تیم ملی فوتبال کشورمان در واکنش به انتقاداتی که از بازی ایران مقابل قطر صورت گرفته است، تصریح کرد: تیم ملی مقابل قطر سه امتیاز مهم گرفت و این را هم در نظر بگیرید که بازی اول بسیار مهم و حساس بود، در ضمن قطر هم تیم ضعیفی نبود. مطمئن باشید ایران مقابل چین نمایش بهتری خواهد داشت و امیدوارم در زمین حریف امتیاز بگیرد.

 

۲۰۵۱

اخبار

برچسب ها: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,